Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
645 hodnocení
5
627x
4
15x
3
1x
2
0x
1
2x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
+ Všechny produkty si v klidu proštuduji a je to pohodlné.
- Nemusím si byt jista dobou spotřeby, neboť není na produktech vždy jasná a taky nevím, jak ,kde je zboží skladováno.A taky docela nejasná soutěž,myslím,že jsem odpověděla správně, a žádná sleva se nekonala.
Myslím, že pokud bych si byla jistá předešlým bodem, byl by perfektní.
+ je to blízko mé kanceláře
- nevidím žádné
Redken využívám již 16 let a jsem s tím spokojena včetně mé rodiny
+ Zde koupím, co potřebuji od Redkenu.
- Osobní vyzvednutí není možné v centru města.
Určitě doporučuji.
- - žádné slabiny tento obchod nemá
- internetové stránky jsou přehledné - ceny jsou jedny z nejlepších a bezkonkurenčních, s častými slevami, o kterých informují na email - komunikace s obchodem také výborná - zboží, které jsem objednalo dorazilo rychle a v naprostém pořádku - všem doporučuji
+ skvělá komunikace
+ extra rychlé dodání zboží
- o žádných nevím
určitě doporučuji.
+ dobré ceny, rychlost
- bohužel při osobním vyzvednutí jsem nedostala účtenku
doporučuji
+ Přesně to co potřebuji
- žádne
Mají přesně to co člověk potřebuje,a dorazí to v pořádku
OBCHOD JE PŘEHLEDNÝ, VÝROBKY ZA SLUŠNOU CENU, DODACÍ LHůTA PŘÍJEMNÁ. OBCHOD DOPORUČUJI
+ solidní ceny
+ přebírací místo v HK
+ nejnižší cena pro vybrané produkty
nejnižší cena pro vybrané produkty rychlost dodání nákup v tomto obchodě doporučuji i svým známým
+ Když má člověk štěstí narazí na velké slevy
+ Příjemný personál
+ Rychlá dodávka zboží
- Poplatek za platbu kartou na prodejně (Brno) o které nikde nebyla ani zmínka
Spolehlivý
+ Neuvěřitelně rychlé doručení.
Byla jsem zcela spokojena.
+ Zatim nevím byl to první nákup
+ dobrý sortiment a ceny
- není zboží ,je vyprodáno !!!
Rozhodne se toho nebojte :-)
Úžasné produkty za úžasné ceny v porovnání s ostatními.
+ ulozenka
+ vyzvednutí zboží druhý den po objednávce
- jedna slabina by se našla...při převzetí zboží na prodejně a placení kartou mi bylo přiúčtováno 4% z celkové ceny,na což jsem nebyla upozorněna.
jsem spokojena
+ rychlost
+ Rychlá možnost vyzvednutí v Brně.
+ Komunikace o zásilce nepřetržitá.
+ Rychlost
+ Možnost klidného výběru na internetových stránkách
+ Skvělé ceny
+ Možnost osobního vyzvednutí
+ Rychlost vyřízení objednávky
+ Velmi příjemný personál
Rychlé a seriózní jednání Skvělé ceny Možnost klidného výběru z domu na www stránkách Příjemný personál Již jsem známým odchod doporučovala
