Blog

Jak na krásné a zdravé vlasy? Jak na krásnou svěží plet, regeneraci těla i duše? Co jsou přírodní produkty, esence, bylinky, návody, rituály a jak péčovat o své já očima Karin Ercolani.

 

 

Podpora růstu vlasů přírodní kosmetikou: Tajemství krásných a zdravých vlasů

Krásné a zdravé vlasy jsou touhou mnoha z nás. V dnešní době se můžeme setkat s mnoha přípravky slibujících rychlý růst vlasů a lesklý, zdravý vzhled. Ale co kdybych vám řekla, že můžete dosáhnout krásných vlasů pomocí přírodní kosmetiky? V tomto článku se podíváme na několik přírodních metod, které mohou podpořit růst vlasů a poskytnout jim potřebnou péči.

Růst vlasů je pro mnoho z nás toužebným přáním. A i když nemůžeme očekávat zázraky přes noc, existují skvělé způsoby, které mohou podpořit rychlý růst vlasů a zlepšit celkovou kondici vlasů.

Péčí o vlastní zdraví vlasové pokožky a vlasů, správnou stravou a minimalizací poškození můžete podpořit růst vlasů, ale výsledky budou stále individuální a budou vyžadovat trpělivost. Pokud máte starosti o růst vašich vlasů, můžete se také poradit s dermatologem nebo odborníkem na péči o vlasy, aby vám poskytli konkrétní rady a doporučení.

Jak na suché konečky vlasů pomocí přírodní kosmetiky?

Suché konečky vlasů mohou být skutečným trápením pro mnoho z nás. Jsou způsobeny různými faktory, včetně nadměrného používání tepelného stylingu, nedostatek hydratace, časté barvení nebo prostě i genetických predispozic.

Špatná péče o vlasy může vést k oslabení a následně i k lámání konečků vlasů. Nicméně, existuje mnoho přírodních způsobů, jak obnovit zdraví a krásu vašich vlasů, a jedním z nejúčinnějších z nich je použití přírodní kosmetiky a olejů na vlasy, které dodají vašim vlasům vlhkost, krásu a vitalitu.

Jaké jsou příčiny, výhody a jak začít?

Suché konečky vlasů mohou být náročným problémem, ale s péčí a správnými produkty můžete dosáhnout zdravých a krásných vlasů. Přírodní kosmetika a oleje jsou skvělou volbou pro ty, kteří hledají šetrné a účinné řešení. Pamatujte však, že každý typ vlasů je jedinečný, a proto může trvat nějakou dobu, než najdete ty správné produkty pro své potřeby. Buďte trpěliví a pečujte o své vlasy s láskou a přírodní péčí!

Věnujte svým vlasům dostatek pozornosti, obdarují vás krásnými a zdravými vlasy s konečky, které budou vypadat lépe než kdy předtím.

Trápí vás vyšisovaná barva vlasů? Barvící masky na vlasy vám pomohou zářit.

Léto je obdobím slunečního záření, plážových dobrodružství a nezapomenutelných chvil. Bohužel však sluneční paprsky, mořská voda, chlorované bazény a častá expozice na slunci mohou zanechat své stopy na barvě vašich vlasů, způsobit vyblednutí a ztrátu intenzity barvy vlasů. S návratem podzimu přichází čas, kdy se mnozí z nás setkávají s nechtěnými vedlejšími účinky – vybledlá barva vlasů a poškozená struktura vlasů.

Vlasy jsou nedílnou součástí našeho vzhledu a osobnosti. Mnoho z nás však časem zažije tuto ztrátu sytosti a lesku barvy vlasů, ať už v důsledku slunečního záření, častého barvení nebo jiných vnějších vlivů. Pokud se chcete vrátit ke své krásné barvě a vrátit svým vlasům živý a svěží vzhled, máme pro vás několik tipů, jak obnovit intenzitu barvy, hloubkovou výživu, lesk a svěžest vaší barvy vlasů.

Nyní je ten pravý okamžik udělat něco pro sebe a své vlasy. Nemusíte trávit hodiny v salonu či hledat složité způsoby, jak obnovit krásu svých vlasů po náročném léte. Získejte zpět svou nádhernou barvu vlasů – jednoduše a efektivně.

S vhodnými přírodními produkty, péčí a postupy můžete snadno oživit svou barvu vlasů a získat zpět její krásu a lesk. Nezáleží na tom, zda se rozhodnete pro postupnou změnu, oživení přirozené barvy nebo odvážnější krok, výsledek bude jistě stát za to. Nejenže vám tónovací barvící masky umožní zářit, ale také prodlouží trvanlivost vaší barvy vlasů.

Takže pokud vás trápí ztráta sytosti barvy vlasů po létě, neváhejte se ponořit do světa tónovacích barvících masek na vlasy. Obnovte zářivost svých vlasů a dopřejte jim péči, kterou si zaslouží. Nečekejte, až vybledlá barva zničí vaše sebevědomí – vezměte péči do vlastních rukou a zažijte oživení vaší krásy již dnes!

Nezapomeňte však dát vlasům také dostatek lásky a péče pravidelným stříháním a hydratací.

Jak hydratovat vlasy: Hloubková hydratace vlasů po létě

Letní měsíce jsou za námi, a i když jsme si užili sluníčka, slané vody a teplých dní, naše vlasy mohou mít po létě tendenci být suché, poškozené a zbavené vlhkosti. Proto je velmi důležité věnovat jim teď péči, aby získaly zpět svůj zdravý lesk, sílu, elasticitu a vitalitu. Suché a poškozené vlasy po dovolené potřebují speciální péči, která je hydratuje. Hloubková hydratace vlasů je klíčovým prvkem obnovy. Když se postaráte o hydrataci svých vlasů, uděláte pro ně opravdu něco zásadního.
Je to jako péče o zahradu - když jí dodáte vodu a živiny, květiny rostou a krásně kvetou. Stejně to platí i pro vaše vlasy - hydratace je klíčem k tomu, aby zůstaly krásné, lesklé a zdravé. Je to jako milostný dopis pro vaše vlasy, který je udělá šťastnými a živými.

Dnes se podíváme na to, jak provést hloubkovou hydrataci vlasů po létě a jak navrátit vlasům krásu.

Hloubková hydratace neznamená jednorázový zázrak. Je důležité pečovat o své vlasy pravidelně. Udělejte si čas na hloubkovou hydrataci alespoň jednou týdně. Vaše vlasy vám budou vděčné za konzistentní péči.

Používejte šampony, kondicionéry a masky na vlasy s přírodními složkami, které udrží vaše vlasy zdravé a hydratované nejen po návratu z dovolené. Nechte se unést krásou přírodních složek jako je olivový olej, panthenol, jojobový olej a další. Vaše vlasy budou zářit a vaše pokožka se bude těšit z regenerace a možnosti růstu zdravých vlasů. Hydratační péče bez chemických látek je nejlepší způsob jak se po létě vrátit k zářivému a zdravému vzhledu. Dejte si naše tipy na produkty do kapsy a obnovte svoji krásu s pomocí přírody!

A pamatujte, že krása vašich vlasů je odrazem krásy vašeho vnitřního já!

Panthenol: Více než jen obyčejná složka v přírodní kosmetice

Pokud jste se kdy zajímali o ingredience ve vaší oblíbené přírodní kosmetice, pravděpodobně jste narazili na látku nazvanou panthenol. Tato univerzální složka se často vyskytuje v letní sluneční kosmetice, jako jsou opalovací krémy, tělová mléka a šampony určené pro ochranu pleti, těla a vlasů. Ale co přesně je panthenol a jaké jsou jeho účinky na pleť, tělo a vlasy

Panthenol je provitamin B5, což znamená, že se při aplikaci na pokožku nebo vlasy přeměňuje na kyselinu pantothenovou, která je přirozeně přítomná v lidském těle. Tento proces přispívá k jeho schopnosti proniknout do hlubších vrstev pokožky a vlasů, poskytující výživu, regeneraci a hydrataci. Panthenol se získává z přírodních zdrojů, jako jsou rostliny a rostlinné oleje, což ho činí ideální složkou pro přírodní kosmetiku.

V posledních letech stále více lidí vyhledává přírodní alternativy v péči o vlasy, tělo a pleť. Jednou z klíčových složek, kterou často nalezneme v kosmetice, je panthenol. Panthenol je výjimečným přírodním složením, které nabízí mnoho výhod pro zdraví vlasů a pokožky. V tomto blogovém článku se podíváme na různé aspekty panthenolu a jak může přispět k péči nejen o vaše vlasy.

Panthenol je více než jen obyčejná složka v přírodní kosmetice. Jeho výhody pro pleť, tělo a vlasy jsou široce uznávané a dělají z něj oblíbenou složku v letní sluneční kosmetice. Pokud se chystáte na slunečné dovolené nebo trávíte více času venku, přípravky s panthenolem vám mohou pomoci udržet vaši pleť, tělo a vlasy zdravé a chráněné před nepříznivými účinky slunce.

Přírodní opalovací kosmetika s panthenolem je skvělou volbou pro ochranu a péči o vaši pokožku během slunečných dní. Panthenol přináší výhody pro hydrataci a regeneraci pokožky, zatímco přírodní složky podporují její zdraví a ochranu před slunečním zářením. Při výběru opalovací kosmetiky volte osvědčené značky a nezapomínejte dodržovat správné opalovací techniky. Užijte si sluneční léto s pocitem bezpečí a zdraví díky přírodní kosmetice s panthenolem!

Pamatujte vždy na to, že každý člověk je jedinečný a reakce na kosmetiku se mohou lišit. Pokud máte jakékoliv pochybnosti nebo se obáváte alergických reakcí, konzultujte s odborníkem nebo dermatologem.

10 letních tipů na kosmetiku přímo ze slunečné Itálie

Krásné bronzově opálené tělo má rád každý, ale spálit se nechce nikdo. A přesně proto jsem pro vás připravila 10 tipů kosmetiky na léto přímo z Itálie - nejnovější letní produkty přírodní kosmetiky Philip Martin's.

Philip Martin's vytvořil řadu sluneční opalovací kosmetiky věnované zdraví těla, pleti a vlasů: SUN SYSTEM PROTECTION. 

Letní opalovací kosmetika umožňuje proměnu každého opalování v regenerační rituál krásy, který rozděluje do tří okamžiků: na opalování, během opalování a po opalování.

Proměňte každé opalování v relaxaci s aromatickými tóny Sun System Protection a dopřejte své pokožce přirozené bronzové a jednotné zdravé opálení.

Slunce by mělo být přece to nejlepší na co se těšíme celou zimu, a ne něco, kvůli čemu by jsme se měli trápit. Chraňte své tělo, pleť i vlasy, hydratujte a pochlubte se krásným bronzovým vzhledem

Kompletní nabídku opalovací kosmetiky najdete ZDE.

 

Účinná péče proti padání vlasů - Hair Loss Routine

S příchodem podzimu často přichází i různé novinky a odhodlání k pozitivním změnám. Po návratu do města se naše zvyky mění a náš životní rytmus je intenzivnější, čímž mohou naše vlasy trpět. Kombinace letního vystavování slunci a soli s nástupem hektičtějšího podzimu je může oslabit a způsobit nadměrné padání vlasů. Naštěstí existuje řada přírodních produktů, které mohou pomoci tuto nepříjemnou situaci zvrátit. V tomto článku se podíváme na několik účinných metod péče o vlasy, které mohou zastavit padání vlasů

Jak tedy zabránit padání vlasů? Mám pro vás domácí rutinu proti padání vlasů Hair Loss Routine – ideální vlasovou péči pro náročné období změn a zvýšeného stresu.

CO ZABÍRÁ NA PADÁNÍ VLASŮ?

Prvním krokem k řešení problému s padáním vlasů je porozumění jeho příčinám. Existuje mnoho faktorů, které mohou způsobit vypadávání vlasů, včetně genetiky, stresu, hormonálních změn, nevhodné péče a nezdravé stravy. Proto je důležité najít příčinu a zvolit vhodnou péči.

Správnou péčí zmírníme sezónní nadměrné padání vlasů a zároveň podpoříme jejich růst. A co tedy pomáhá na padání vlasů? Doporučuji efektivní a jednoduchou kůru proti padání vlasů, kterou můžete provádět v pohodlí domova. Pojďme se společně podívat na jednotlivé kroky a naše nejlepší přípravky proti padání vlasů:

Pro maximální účinnost kúry proti padání vlasů Hair Loss Treatment je důležité být konzistentní, mít trpělivost a pravidelnost. Doporučuji provádět tuto péči alespoň dvakrát týdně po dobu tří měsíců. Kombinace detoxikace, čištění, restrukturalizace a výživy může přinést výrazné zlepšení vitality a hustoty vlasů. Pokud dáváte přednost personalizované profesionální péči a chcete intenzivní kůru Scalp Nutriment Fluid, kontaktujte partnerský salon Philip Martin's Concept Store Ercolani. Domácí vlasová péče se zesílí s účinky profesionální péče ze salonu. Nezapomínejte pečovat o své vlasy, tělo i duši, vyhýbejte se stresu a špatné stravě.

Už jste začali se svou podzimní vlasovou rutinou pro zdravé, husté a lesklé vlasy? Zjistěte více o účincích jednotlivých produktů a zaměřte se na přípravky na padání vlasů

Rituály krásy: Obnovující péče o vlasy

Po letní dovolené, která je pro naše tělo časem odpočinku a regenerace, jsou naše vlasy podrobeny těžké zkoušce. Vítr, sůl, slunce, opalování a vysoké teploty mohou způsobit poškození vlasů, které jsou pak křehké, lámavé, suché a bez lesku. Aby byly naše vlasy během podzimu zdravé a krásné, je nezbytné myslet na jejich zdraví, pohodu a péči. Jak jim můžeme vrátit ztracený lesk, hydrataci a hebkost? Pomocí obnovující péče o vlasy rituál Re-mersive od Philip Martin's.

Jak pečovat o vlasy

Po létě je potřeba obnovit poškozená vlasová vlákna a dodat jim hydrataci pomocí obnovující péče. Vlasovou kúru Re-mersive si můžete udělat v pohodlí domova, je rychlá a jednoduchá. A výsledek? Upravené vlasy s větším objemem, které jsou lesklé, hebké na dotek a hydratované. Pojďme se společně podívat na jednotlivé kroky obnovující domácí kúry od Philip Martin's.

Rituály krásy: Obnovující péče o vlasy

Krok 1: Hloubkové čištění vlasů

První krok spočívá v čištění vlasové pokožky a následném čištění vlasů. Použijeme přírodní šampon na hloubkové čištění vlasů a pokožky Everyday Wash. 

Aplikujeme malé množství přípravku na ruce a promneme, dokud se nevytvoří krém. Naneseme na vlhké vlasy a vlasovou pokožku na přední část hlavy, obou spáncích i zátylku a jemně masírujeme krouživými pohyby konečky prstů. Důkladně opláchneme vodou a pro hloubkové čištění vlasů doma, proces opakujeme dvakrát.

Prohlédněte si

Krok 2: Obnovení - jak správně pečovat o vlasy

Ve druhém kroku přejdeme k fázi jak hydratovat vlasy a obnovení vlasového vlákna pomocí hydratační masky na vlasy Re-mersive Luxury Cream, jejíž složení je založené na keratinu a rostlinných proteinech, jako je sojový, kukuřičný a pšeničný protein. 

Před aplikací masky odstraníme z vlasů přebytečnou vodu. Naneseme produkt na dlaň a promneme rukama. Aplikujeme opatrně do délek vlasů směrem od kořínků ke konečkům, aby byly hladké. Necháme působit 10 minut. Poté důkladně oplachujeme klidně i několik minut.

Prohlédněte si

Rituály krásy: Obnovující péče o vlasy
Rituály krásy: Obnovující péče o vlasy

Krok 3: Hydratace vlasů

Ve třetím kroku následuje hydratace vlasů pomocí elixíru ve spreji Pleasure Hair & Body, který vlasy posílí a dodá jim lesk, hebkost a hydrataci pomocí kyseliny hyaluronové a mandlových proteinů.

Sprej aplikujte na vlhké vlasy po opláchnutí masky.

Prohlédněte si

Krok 4: Úprava vlasů

Obnovující kúru Re-mersive dokončete závěrečnou péčí podle typu vlasů a vytvořte požadovaný účes.

Máte jemné, slabé a křehké vlasy? Dodejte jim sílu a objem s objemovým sprejem Babassu Spray

Pokud jsou vaše vlasy vlnité či kudrnaté, sáhněte po hydratačním krému Potion Cream, který jim dodá tvar a hydrataci od kořínků až po konečky. S tímto krémem už bude navždy úprava kudrnatých vlasů snadnější.

Chcete docílit vyššího lesku a snadnějšího rozčesávání vlasů? Pak je pro vás ideální volbou lesk na vlasy Shine Rose s tepelnou ochranou.

V nabídce Hairshop.cz naleznete produkty pro péči o každý typ vlasů:

 Diagnostika vlasů

Rituály krásy: Obnovující péče o vlasy

Nejlepších výsledků dosáhnete, když obnovující kúru Rituál Re-mersive aplikujete jednou týdně po dobu alespoň tří týdnů. Pro zachování dlouhodobého efektu opakujte kúru jednou měsíčně.

Pro silně poškozené vlasy, které potřebují hloubkovou a personalizovanou obnovující péči, doporučujeme ošetření v jednom z ověřených partnerských salonů Philip Martin's Concept Store Ercolani a výsledek bude okamžitý. 

Už víte, jak se starat o vlasy? Zavolejte nám, my vám rádi poradíme, jaká nejlepší péče je vhodná právě pro vás.

Letní péče o pleť: Tipy na přírodní pleťovou kosmetiku

Horko, první opalování, vítr ve vlasech. S příchodem léta naše pleť potřebuje více hydratace a lehkostiPhilip Martin’s pro nás vytvořil letní beauty rutinu pro zdravou a zářivou pleť ­– Summer Natural Beauty, řadu speciálně navržených produktů přírodní pleťové kosmetiky charakteristických svou lehkou texturou. Tyto produkty se svými účinky efektivně doplňují a dodávají pleti hydrataci, svěžest a ochranu, obnovují její vitalitu a zářivost.

Pojďme společně objevit letní beauty rutinu Summer Natural Beauty, kterou nám doporučuje Philip Martin’s.

Letní péče o pleť: Tipy na přírodní pleťovou kosmetiku

Krok 1: Čištění s Cloud Remove & Cloud Cream

Prvním krokem letní péče o pleť je očištění obličeje micelární vodou Cloud Remove a jemným čisticím mlékem Cloud Cream. Jemné, ale zároveň efektivní, čištění by mělo být prvním krokem ráno a posledním krokem večer, kdy dokonale odstraní make-up a nečistoty a navrátí pleti její přirozenou krásu a lehkost.

Prohlédněte si

Krok 2: Aplikace pleťového séra TheSerum

Po očištění pleti přichází na řadu pleťové sérum, drahocenný spojenec a nepostradatelný prvek letní beauty rutiny Summer Natural Beauty. Díky vysoké koncentraci aktivních ingrediencí a molekulárnímu složení se pleťové sérum dostává hluboko do pokožky a připravuje ji k efektivnímu vstřebání dalších přípravků. 

Na léto Philip Martin’s doporučuje hydratační sérum na pleť TheSerum H nebo čisticí pleťové sérum TheSerum P podle potřeb pleti a výsledku, kterého chceme dosáhnout. Aby pleť nebyla při pobytu na letním slunci příliš citlivá, sérum na pleť s vitamínem C TheSerum C se doporučuje aplikovat pouze během večerní beauty rutiny.

A jak používat pleťové sérum? Naneste pár kapek na již vyčištěnou pleť a vmasírujte krouživými pohyby, dokud se úplně nevstřebá. Pleť bude vypadat zářivě a zdravě.

Prohlédněte si

Letní péče o pleť: Tipy na přírodní pleťovou kosmetiku
Letní péče o pleť: Tipy na přírodní pleťovou kosmetiku

Krok 3: Vyživení pleťovým krémem InTheNight

Třetí krok rutiny Summer Natural Beauty spočívá v denní aplikaci pleťového krému, který pleti dodá výživu a hebkost.

Pleťový krém InTheNight je hloubkově hydratační emulze s lehkou texturou, která se snadno vstřebává. Díky aktivním složkám, jako je organický extrakt z vinné révy a borůvky, má antioxidační, regenerační a opravující účinky. Na pleti je jemný, pomáhá tkáni vstřebávat vodu a předcházet stárnutí kůže. Pleťový krém InTheNight je vynikající i pro tu nejjemnější a nejcitlivější pleť se sklony k zarudnutí.

Krém aplikujte rozetřením a vmasírováním adekvátního množství do kůže na obličeji, krku a dekoltu, dokud se úplně nevstřebá.

Prohlédněte si

Krok 4: Aplikace opalovacího krému Sun Tan Mineral SPF 30

Ve chvíli, kdy je krém do pleti dokonale vstřebaný, můžeme přistoupit k poslednímu kroku letní beauty rutiny – ochraně kůže pomocí opalovacího krému Sun Tan Mineral SPF 30. Krém je ideální k použití na obličej a je vhodný i pro tu necitlivější pleť. Díky fyzikálním minerálním filtrům a aktivním složkám zaručuje ochranu kůže před poškozením od slunečního záření, zachovává optimální míru hydratace pleti a stimuluje její přirozenou obranu před oxidačním stresem.

Aplikujte Sun Tan Mineral SPF 30 na kůži před pobytem na slunci. Rozetřete adekvátní množství krému a vmasírujte do pokožky obličeje, krku a dekoltu, dokud se kompletně nevstřebá.

Prohlédněte si

Letní péče o pleť: Tipy na přírodní pleťovou kosmetiku
Letní péče o pleť: Tipy na přírodní pleťovou kosmetiku

Extra tip: Osvěžení pleti s Cloud Booster Tonic

Pokud se během dne potřebujete osvěžit, aplikujte tonikum Cloud Booster Tonic, které pleť osvěží, hydratuje a dodá jí okamžitý pocit úlevy a pohody. 

Nastříkejte Cloud Booster Tonic ze vzdálenosti zhruba 30 cm od obličeje a vyhněte se kontaktu s očima. Pro rovnoměrné vstřebání přípravek vklepejte pomocí konečků prstů.

Prohlédněte si

 

Díky rutině Summer Natural Beauty bude vaše pleť více hydratovaná a zářivá, připravena užít si pozitivní účinky slunce s tou správnou ochranou.

Už jste začali pečovat o svou pleť?

Biologická odbouratelnost jako vědomá volba

Veškeré kosmetické přípravky, které denně používáme, mají vliv nejen na zdraví naší pokožky, ale také na životní prostředí. Naštěstí už jsme dnes při výběru kosmetiky více opatrní a uvědomělí, preferujeme ve stále větší míře produkty, které jsou účinné, zároveň ale čisté a šetrné k našemu tělu i k přírodě. Filozofie Beauty Clean upřednostňuje kosmetické složení bez jakýchkoliv škodlivých či dráždivých látek, bohaté na vzácné suroviny přírodního původu, vyvinuté s hlubokým respektem k člověku i k naší planetě.

Zodpovědnost vůči budoucnosti

Pozornost věnovaná kráse a zdraví člověka a zodpovědnost k budoucím generacím i životnímu prostředí byly vždy posláním značky Philip Martin´s. Všechny produkty jsou vytvořeny s inovativními a kvalitními formulacemi, bez toxických látek, s přírodními a funkčními aktivními složkami, v dokonalé rovnováze mezi přírodou a vědou.

S novinkou Saphron jde ale inovativní značka Philip Martin's v zodpovědném přístupu ke světu, naší zemi i vodě zase o krok dál a představuje první 100% biologicky odbouratelný přírodní sprchový gel do přírody.

Přírodní sprchový gel Saphron - energie přírodního zlata

Jak jsme zmínili již na začátku, naše kosmetická rutina má dopad i na životní prostředí, což nám poskytuje dobrý důvod zamyslet se nad udržitelností. Přírodní sprchový gel Saphron je vyroben z plně biologicky odbouratelných surovin a rafinovaných aromatických tónů, díky kterým je vhodný nejen pro denní použití, ale vzhledem k tomu, že nezatěžuje a neznečišťuje vodu, je také skvělým společníkem na dovolenou spojenou s koupáním či lodními výlety.

Královský šafrán a svěží tóny grapefruitu jsou vzácnou kombinací originálního a překvapivého charakteru. Tělo se osvěží a znovu získá přirozenou vitalitu a energii. Pleť je regenerovaná, tonizovaná, hydratovaná, jemná a sametová na dotek.

Prohlédněte si

Biologická odbouratelnost jako vědomá volba

Koncept More Clean

Philip Martin's rozšiřuje filozofii čistoty nejen ve složení, ale také v transparentní komunikaci každého aspektu produktu od výroby až po balení - jasné, dostupné a podrobné popisy, produktová videa a balení, která jsou stále udržitelnější a snadno recyklovatelná, aby podpořila stoprocentní vědomou a promyšlenou volbu. Láhev bio sprchového gelu Saphron je například vyrobena z recyklovatelného plastu a zároveň pochází z 50 % z plastu recyklovaného, čímž se zamezuje vzniku odpadu, omezuje se výroba nového plastu a dopad na životní prostředí.

Pro usnadnění vědomé recyklace vkládá značka Philip Martin’s do všech krabiček s produkty (samozřejmě vyrobených výhradně z recyklovaného a recyklovatelného papíru) tabulku s jasnými pokyny k likvidaci všech součástí obalu.

Také přispíváte k blahu naší planety? Jaká je vaše udržitelná volba ve světě krásy?

Letní péče o tělo: Tipy na přípravky po opalování

Vysoké teploty, opalování, vítr ve vlasech, mořský vzduch. S příchodem léta je obzvlášť důležité věnovat tělu a pokožce dostatečnou péči, a to nejen při pobytu na sluníčku.

Pokud chcete mít zdravou a rozzářenou pleť s rovnoměrným zlatavým opálením, je po samotném slunění nezbytné věnovat dostatek času péči o tělo. Ochranu kůže před sluncem během dne je nejlepší doplnit kvalitními přípravky po opalování.

Jak si tedy naplno užít všechny pozitivní účinky pobytu na sluníčku? Vytvořte si letní beauty rutinu, která zklidní případné zarudnutí pokožky a obnoví její optimální hydrataci.

Sunset Body Routine

Philip Martin’s nabízí řadu přípravků po opalování, které pečující o pokožku po celodenním pobytu na slunci. Každá pokožka reaguje na slunce odlišně, a má proto odlišné potřeby a požadavky: vytvořte si svou vlastní letní beauty rutinu - Sunset Body Routine. 

Pojďme společně objevit přípravky po opalování, které pro nás vybral Philip Martin’s.

Letní péče o tělo: Tipy na přípravky po opalování

Saphron – přírodní sprchový gel po opalování 

Po celém dni na slunci potřebuje namáhaná pokožka hydrataci a výživu. Sprcha s jemným a osvěžujícím sprchovým gelem po opalování Saphron je ideální pro regeneraci pokožky a obnovení její přirozené vitality.

Královský šafrán v kombinaci se svěžími tóny grapefruitu propůjčuje sprchovému gelu Saphron rafinované a aromatické tóny. Tato jedinečná kombinace dodává pokožce dynamiku, probuzení a smyslnost.

Saphron vyniká také svou gelovou konzistencí a složením s biologicky odbouratelnými surovinami. Díky tomu je ideální volbou pro ty, kterým záleží na životním prostředí a mořském ekosystému.

Prohlédněte si

Buterò – čistící tělové máslo 

Pokud je pokožka po pobytu na slunci citlivá a zarudlá, je ideální očistit ji tělovým máslem Buterò. Díky svým obnovujícím a zklidňujícím účinkům zanechává pokožku čistou, pružnou a hebkou na dotek, aniž by na ní zůstal mastný film. 

Po očištění tělovým máslem Buterò je nutné kůži dodat potřebnou výživu nanesením speciálního produktu, jako je Maui osvěžující a zklidňující krémový gelOlive & Aloe omlazující olej nebo Cashmere vyživující tělový krém po opalování.

Letní péče o tělo: Tipy na přípravky po opalování
Letní péče o tělo: Tipy na přípravky po opalování

Maui – osvěžující a zklidňující krémový gel

Pokud vaše pokožka není obzvlášť problematická, Maui osvěžující a zklidňující gel jí po čištění nebo osvěžující sprše dodá hydrataci a dlouhotrvajícího pocit pohodlí.

Díky receptuře s přírodními organickými látkami, jako je aloe vera a esenciální mátový olej, gel Maui vaši pokožku osvěží, hydratuje a napomáhá zvyšovat její odolnost.

Prohlédněte si

Olive & Aloe – obnovující a hydratační olej

Olive & Aloe Oil je ideální pro citlivější kůži začervenalou od slunce. Díky výtažkům z olivového oleje a aloe vera se Olive & Aloe pyšní obnovujícími, zklidňujícími a vyživujícími vlastnostmi. Po očištění pokožky máslem Buterò aplikujte vrstvu oleje Olive & Aloe – docílíte tak více hydratované a vyživené pokožky.  

Prohlédněte si

Letní péče o tělo: Tipy na přípravky po opalování
Letní péče o tělo: Tipy na přípravky po opalování

Cashmere Cream – výživný krém po opalování 

Pokud je vaše kůže dehydratovaná a potřebuje intenzivní vyživení, aplikujte po čištění Casmere Cream. Tento výživný krém po opalování bohatý na vzácné oleje a másla pokožku obalí a zanechá ji jemnou a hebkou na dotek. Synergie vysoce přístupných stopových prvků revitalizuje a povzbuzuje pokožku, která se tak stává silnější a odolnější.

Už máte svou vlastní Sunset beauty rutinu?

5 tipů, jak si vybrat ten správný parfém

Parfém noste jako šaty

Parfém není jen pouhá vůně. Tvoří jej také textura, příjemný pocit na pokožce, emoce a stejně jako šaty odhaluje něco o nás a našem světě ještě předtím, než promluvíme. Parfém nám pomáhá autenticky vnímat sebe samé a vyjadřovat tak naši osobnost.

Každý z nás má jedinečnou duši a osobnost, proto je důležité zvolit si ten pravý parfém, který nás bude nejlépe reprezentovat a v daném životním období v nás probudí to nejlepší. Pro společnost Philip Martin's byla jedinečnost vždy jednou z nejdůležitějších základních myšlenek. A nejvíce ikonický příklad této jedinečnosti představuje řada Alba e Tramonto.

Hledání vůně, která nejlépe souzní s našim způsobem bytí, je intimním a nikdy jednoduchým zážitkem. Philip Martin's nám volbu usnadní pěti jednoduchými, ale důležitými pravidly. Díky nim objevíme tu pravou vůni pro nás mezi sedmi přírodními parfémy řady Alba e Tramonto: In Oud, Matita, TY, In Amber, Fumè, Marty a Opaco.

Pojďme je objevit společně.

1. Poznejte sami sebe

První základní pravidlo k úspěšnému nalezení toho nejlepšího parfému je znát sami sebe, své pocity a preferované vůně. Zjistit, který typ vůně upřednostňujeme, je první krok správným směrem.

Ve světě parfémů rozlišujeme devět hlavních rodin vůní: aromatické, květinové, citrusové, dřevité, orientální, cypřišové, ovocné, pižmové a kožené. Každá z těchto skupin vůní má odlišné a specifické vonné vlastnosti.

Skvělý způsob, jak zjistit, která z těchto rodin vůní nás přitahuje nejvíce, je zamyslet se nad esencemi našich oblíbených vůní nebo se podívat na pyramidu vonných složek parfémů, které již známe. Když už víme, který typ vůně nás nejvíce inspiruje, můžeme podobné tóny hledat v parfémech Philip Martin's.

Vonné složky všech těchto přírodních parfémů pro ženy i muže můžete najít na produktové stránce na webu /parfemy/  

2. Následujte svůj instinkt

Instinkt hraje při výběru vůně důležitou roli, zejména pokud nám pomůže vyloučit určitou esenci parfému – nikdo z nás by přece nenosil parfém, ke kterému necítí žádnou přitažlivost.

3. Vyjádřete svou osobnost

Každá z rodin vůní se skládá z tónů, které jí propůjčují osobitý charakter a jedinečnost. Cesta k objevení vůně, která nás bude nejlépe vystihovat, spočívá v kombinaci tónů, které nás přitahují, s těmi, které nejvíce vystihují naši osobnost.

Zaměřme se na naši identitu. Která vůně ji nejlépe odráží?

Teplá, kořeněná, hypnotická vůně s orientálními tóny, jako je unisex parfém In Oud nebo osobitá vůně bohatá na kontrasty, intenzivní a rázná, jako je Matita?  

Elegantní, rafinovaná, jantarová vůně, jakou je roll-on parfém In Amber?

Moderní, objímající, smyslná a vytrvalá vůně jako TY nebo plná, houževnatá a aromatická mužská vůně s tajemným a spirituálním charakterem jako Fumè?

Vůně, ve které převládá přírodní, elegantní a rebelská ženskost, jako je Marty, nebo rafinovaná, sametová, sladká a romantická vůně, jako je Opaco?

Pokud si nejsme jisti, je lepší zvolit vůně s jemnými, nenáročnými tóny, jako je unisex parfém Opaco.

4. Dejte si s výběrem načas

Dopřejte si dostatek času na výběr toho správného parfému. Aplikujte parfém na kůži na pulzující oblasti těla, jako je krk nebo zápěstí, jejichž teplo vůni zintenzivní.

Při výběru vůně se často necháváme ovlivnit prvním dojmem, který v nás zanechají tóny hlavy. Později však převládne srdce a základ, které dávají vůni její charakter.

Abychom tedy mohli zhodnotit vůni v její plné harmonii a poskytli tónům srdce a základu dostatek času na to, aby vystoupily a překvapily nás, musíme hodinu počkat. Tento čas můžeme věnovat péči o sebe a udělat si radost novou barvou u kadeřníka nebo kosmetickou procedurou v jedné z partnerských institucí Philip Martin's Concept Store.

Díky tomu získáme představu o intenzitě a výdrži parfému.

5. Zohledněte kvalitu

Společnost Philip Martin's si vždy zakládala na kvalitě ingrediencí, které používá v produktech, a přírodní parfémy z řady Alba e Tramonto nejsou výjimkou.

Ve Philip Martin's zvolili nejkoncentrovanější roztok s nejvyšším procentem přírodních výtažků: parfém. Vůně jsou silnější, zahalující a dlouhotrvající: celodenní smyslný románek. Luxusní vůně k nezaplacení.

Který z parfémů Philip Martin's je pro vás ten pravý?

Pamatujte: to, že najdete tu pravou vůni neznamená, že ji nesmíte nikdy opustit. Můžete si vybírat různé vůně, používat je k různým příležitostem a nechávat si místo na nové objevy. Každý den můžete zkoušet jiný parfém, který ladí k vaší osobnosti.

Jak docílit hnědého opálení krok za krokem

Mnoho z nás hledá neustále způsob, jak se snadno a rychle opálit. Bohužel se ale i mnoho z nás stále domnívá, že bez použití opalovacího krému maximalizujeme opalovací efekt. Očekáváme, že budeme mít krásný zlatavý tón již po jednom dni pobytu na slunci bez použití jakékoli ochrany.

Přestože je slunce pro zdraví těla obecně životně důležité, pokožka potřebuje nepřetržitou ochranu. UVA a UVB paprsky mohou ve skutečnosti způsobit její trvalé poškození. Proto je nezbytné se na opalování připravit a chránit se blahodárnou výživou pleti. Philip Martin's nám pomáhá bezpečně dosáhnout žádaného opálení díky jednoduché kosmetické rutině, která připravuje a chrání pokožku.

Jak na zdravé opálení?

Chystáte se na dovolenou u moře, na horách, u jezera nebo jen tak na terase či u bazénu? Je nezbytné stimulovat tvorbu melaninu a připravit pokožku na slunění. K tomu vám skvěle poslouží aktivátor opálení neboli osvěžující opalovací voda a následné ochranné krémy, emulze, oleje, opalovací máslo či ochranný gel.

Jak chránit pokožku při pobytu na slunci

Půl hodiny před sluněním je nezbytné nanést na obličej přípravek s vysokou ochranou. Zároveň tělo potřebuje ochranu vhodnou k našemu odstínu pokožky, přičemž je potřeba zohlednit barvu pleti i stupeň opálení, kterého jsme dříve dosáhli. Při pobytu na slunci, zejména po osvěžení koupelí nebo sprchou, je nutné aplikaci opakovat, aby byla zajištěna úplná ochrana před sluncem.

Philip Martin's nabízí různé stupně ochrany před sluncem a zároveň poskytuje možnost vybrat si oblíbenou texturu produktu:

Ochrana vlasů před sluncem

Ochraně vlasů před sluncem se často přikládá nedostatečný význam. Vlasy je však potřeba před solí a sluncem chránit a zajistit tak jejich hydrataci, hebkost a snadné rozčesávání. Jak to můžeme udělat? Philip Martin's navrhuje gel Kauai , který vytváří skutečnou bariéru a chrání před sluncem, solí a chlórem

Jaký je nejlepší krém po opalování?

Po slunění je opravdu nutné obnovit hydrataci pokožky. Výživa také slouží k prodloužení doby opálení, a tím k udržení krásné barvy pleti. Krém After Sun poskytuje úlevu a znovu vyrovnává pH pokožky.

Nové přípravky na opalování - SUN SYSTEM PROTECTION

Philip Martin's rozšiřuje svou sluneční řadu kosmetiky Sun System Protection o tři nové produkty věnované zdraví našeho těla a vlasů: osvěžující vodu na opalování Fiji, ochranný gel na vlasy Kauai a osvěžující a zklidňující tělový gel Maui. Produkty jsou inspirovány přírodní krásou a nedotčeným kouzlem tropických ostrovů. Jemné, osvěžující vůně s exotickými letními tóny, které přivádějí mysl zpět na krásné bílé pláže s křišťálovou vodou.

Znáte další produkty řady Sun System Protection? Mohli jste se s nimi seznámit v předchozím článku Opalovací rituály krásy.

Opalovací rituály krásy – zdravé opalování s přírodními SPF krémy

Slunečné dny, stále vyšší teploty, první víkendy mimo město… s příchodem června oficiálně začala letní sezóna a ochrana před sluncem kvalitním opalovacím přípravkem se stává nezbytností. Se správnou ochranou se slunění stane okamžikem relaxace a časem věnovaným naší pohodě.

Ochrana před sluncem

Pro účinnou ochranu před sluncem a dlouhotrvající opálení vytvořil Philip Martin's Sun System Protection - solární řadu věnovanou zdraví naší pokožky a vlasů. Opalovací máslo Sun Tan Butter SPF 15 a dva opalovací krémy Sun Tan SPF 50 a Sun Tan Mineral SPF 30 chrání pokožku před škodlivými UVA a UVB paprsky, podporují stálou hydrataci a dodávají nám rovnoměrně zlatavou pleť. Tyto tři produkty z řady Sun System Protection mají vysoce kvalitní a účinné složení obohacené o funkční a přírodní aktivní složky, zároveň však mají odlišné vlastnosti a ochranné faktory (SPF), aby vyhovovaly různým potřebám a typům pleti.

Opalovací rituály krásy – zdravé opalování s přírodními SPF krémy

KRÉM NA OPALOVÁNÍ JE ZÁKLAD

Chraňte své tělo, pleť i vlasy s přírodní kosmetikou Philip Martin's

Jak si můžeme vybrat ochranu před sluncem, která nám nejlépe vyhovuje? Identifikací našeho fototypu!

To, jak reagujeme na sluneční záření, závisí na typu naší pleti a pokožky těla, a proto je důležité při výběru správného produktu postupovat s patřičným vědomím a opatrností: světlá a citlivá pleť reaguje na sluneční paprsky více než tmavší a odolnější pleť, která je přirozeně lépe chráněná. Na základě barvy naší pleti, očí a vlasů, přítomnosti či nepřítomnosti pih a schopnosti opalovat se je možné určit náš fototyp a vybrat odpovídající ochranný krém se SPF faktorem, který je nejvhodnější k ochraně naší pokožky. 

Okouzlující aromatické tóny, které charakterizují všechny tři přírodní krémy se SPF, hladí pokožku a poskytují skutečný smyslový zážitek. Nanesení na pokožku před sluněním, časté opakování v průběhu dne a po každém kontaktu s vodou, se stává mimořádně příjemným okamžikem pohody a péče o sebe, přesně ve stylu značky Philip Martin's.

Jaký opalovací krém se v létě stane vaším spojencem?

Cesta smyslů Alba Tramonto - přírodní parfémy pro ženy i pro muže

Philip Martin's představuje novou řadu přírodních parfémů Alba Tramonto – sedm vůní s výraznými tóny pro současného muže a ženu. Každý z parfémů je zahalen do silných, živých odstínů, které vyjadřují jeho vlastní charakteristickou esenci.

Parfémy umístěné vedle sebe svými barvami připomínají čistotu oblohy ve chvíli, kdy jsou její barevné odstíny nejintenzivnější: před východem a západem slunce. Od zemitých barev parfému In Oud přecházíme k intenzivnějším odstínům Matita, které připomínají grafit a žhnoucí tvrdý kámen. TY má energické a zářivé barvy jiskry a ohně a smyslný parfém In Amber vás obejme teplem slunce. Přes mlžný opar pronikají neústupně sluneční paprsky v parfému Fumè, aby s vůní Marty zmizely směrem k oblakům růžových, měkčích, jemnějších a ženských tónů. A nakonec nás Opaco s elegancí a sofistikovaností přivádí k modré barvě nejjasnějšího a nejčistšího nebe.

Řada Alba Tramonto je skutečnou cestou smyslů a barev, ze země do nekonečna. Nechte se okouzlit tóny, které charakterizují každou vůni:

Cesta smyslů Alba Tramonto - přírodní parfémy pro ženy i pro muže

In Oud

Tento přírodní parfém pro muže i pro ženy s rafinovanými dřevitými, kořeněnými a jantarovými tóny je inspirovaný smyslnou a tajemnou tradicí Blízkého východu. Hypnotická, hřejivá a intenzivní vůně se štiplavým nádechem, která vezme vaši mysl na cestu do vzdáleného východního paláce, mísí duhové barvy s opojnými vůněmi a odhaluje duši cestovatele. Smyslová cesta sleduje tóny nejvoňavějšího koření a citrusové nuance pomeranče – čichový akord, který dodává parfému dynamiku a lehký dotek svěžesti. V dřevitých a jantarových tónech pryskyřice a cedrového dřeva, umocněných sladkostí a jemností růže, nachází unisex parfém In Oud svou sílu a osobnost a stává se nezapomenutelným.

Chci vědět víc

Matita

Intenzivní, houževnatý a kontrastní unisex parfém je vhodný pro ty, kteří hledají inovace, chtějí plně vyjádřit svou osobnost a kreativitu a zanechat stopu. Naléhavé tóny bergamotu a náznaky fougère činí vůni drsnou jen na začátku, poté se vytrácejí do uklidňujících stop vanilky, která vůni dodává živou sladkost. Jemné pryskyřičné, pižmové a dřevité tóny santalového a cedrového dřeva jsou zahaleny do kovových nuancí a kombinovány s teplejšími jantarovými a kořenitými tóny.

Chci vědět víc

Cesta smyslů Alba Tramonto - přírodní parfémy pro ženy i pro muže
Cesta smyslů Alba Tramonto - přírodní parfémy pro ženy i pro muže

TY

Přírodní parfém s rafinovanými esencemi, pocta současné mužské a ženské postavě, která chce vyniknout, plně vyjádřit svou osobnost a dosáhnout svých cílů. Vůně rozvíjí své živé, orientální a kořenité tóny, zatímco ji nosíte – jako celodenní milostný vztah. Sladká, obklopující a smyslná vůně s nuancemi kůže, které parfému dodávají sílu a charakter a zároveň jsou zjemněné teplými tóny šafránu. Základní tóny ambry a vanilky se snoubí s dřevitějšími a pryskyřičnými tóny santalového dřeva a oudu a dodávají základu sofistikovanost.

Chci vědět víc

In Amber

Roll-on přírodní parfém In Amber představuje nový rituál, jak si užít parfém a jeho unisex vůni. Koncentrát vytříbených, přírodních a čistých esencí okouzlí a zcela zahalí vaše smysly kořenitými a jantarovými tóny. Smyslné, jemné a intenzivní objetí lze kdykoli během dne obnovit drobným gestem. Teplé, vanilkové a krémové nuance, které dávají vůni kulatost, se setkávají s dřevitějšími tóny cedru a dominantním otiskem jantaru, který dodává vůni energii.

Chci vědět víc

Cesta smyslů Alba Tramonto - přírodní parfémy pro ženy i pro muže
Cesta smyslů Alba Tramonto - přírodní parfémy pro ženy i pro muže

Fumè

Plný a elegantní parfém pro muže se suchými, kořenitými a aromatickými tóny. Velmi intenzivní a houževnatý parfém, který uvolňuje mysl a odvádí ji daleko – napříč zeměmi, kulturami i časem. Jeho vůně vyzývá k meditaci a upřímnému naslouchání svému nitru, vytváří čichovou harmonii mezi tělem a esencemi duše. Sladší, energičtější tóny, které se otevírají velké osobnosti, jsou spojeny s temnějšími tóny srdce ve stínu lesního podrostu: teplé pižmo, kořeněná dřeva a kouřové dřevité nuance, jako je dubový mech, cedrové dřevo a kůže, zvýrazňují tajemný a duchovní charakter Fumè.

Chci vědět víc

Marty

Vůně inspirovaná přirozenou, elegantní a rebelskou ženskostí. Teplá a obklopující vůně charakterizovaná květinovými tóny kosatce s aromatickými, lehce kořenitými a štiplavými aspekty. Pomalý tanec plný kontrastů, kde se střetává síla a jemnost, euforie a stud, nevinnost a zkušenost, romantika a smyslnost. Sladké a dřevité tóny vanilky a pačuli v srdci vůně vytvářejí harmonii se stimulujícími základními tóny, kterými jsou kadidlo, ambra a bílé pižmo.

Chci vědět víc

Cesta smyslů Alba Tramonto - přírodní parfémy pro ženy i pro muže
Cesta smyslů Alba Tramonto - přírodní parfémy pro ženy i pro muže

Opaco

Elegantní a rafinovaný přírodní parfém pro ženy i pro muže s neobvyklými květinovými a jantarovými tóny obohacený o lehce dřevitý podtón. Jemná a sametová vůně se jemně usadí na pokožce a rozvíjí romantické a sladké tóny jako pohlazení přirozenosti, hýčkání pohody. Květinové srdeční tóny kosatce s nuancemi medu dodávají voňavé kompozici požadovanou hloubku a kouzlo, jako květina, když kvete a dosahuje své dechberoucí krásy. Harmonie mezi základními tóny s jejich ambrovými dřevitými tóny a pižmovým aroma dodává vůni kulatost.

Chci vědět víc

Která vůně z nové řady plně vyjadřuje vaši osobnost a duši?

Dokonalá péče o ruce, nohy a rty i během zimy

Klíčovým slovem zimních měsíců je hydratace. Nižší teploty způsobují, že pokožka našeho těla potřebuje více péče. Zvláštní pozornost je třeba věnovat především částem těla, které jsou nejvíce vystaveny vnějším faktorům, jako jsou ruce, nohy a rty.

Kůže není na všech částech těla stejná, mění svou strukturu a způsob, jakým reaguje na vnější podněty, nelze s ní proto zacházet stejně. Pojďme si tedy připomenout správnou kosmetickou rutinu pro dokonalou pokožku rukou, nohou a rtů i v zimě.

Speciální péče o ruce

Kůže rukou je oproti jiným částem těla složena z velmi tenké a jemné zrohovatělé vrstvy, zejména na hřbetech. Ruce jsou ve skutečnosti první, které změna klimatu postihne - nižší teploty, vítr a slunce způsobují, že je suchá kůže na rukou, popraskaná kůže na prstech ruky či suchá kůže na kloubech rukou, zarudnutí kůže, citlivá a suchá pokožka. Kromě toho ji může dráždit i voda o vysokých teplotách, neustálé používání dezinfekčních gelů a volba příliš agresivních mycích prostředků.

Pro dokonale hydratovanou, sametovou a hebkou pokožku rukou i v nejchladnějších měsících doporučuje Philip Martin's jemné každodenní čištění a péče o ruce a nehty tekuté mýdlo s pumpičkou - elixír Everyday Hand Wash a výživný přírodní krém na ruce Everyday Hand Serum. Dva produkty v praktickém 500ml formátu jsou vhodné pro celou rodinu.

Vyberte si

Dokonalá péče o ruce, nohy a rty i během zimy

Skutečný elixír krásy přírodní tekuté mýdlo  Everyday Hand Wash jemně čistí vaše ruce, aniž by vysušoval nebo dráždil pokožku. Je bohatý na jemné povrchově aktivní látky a přírodní extrakty s hydratačními, změkčujícími a zklidňujícími vlastnostmi, poskytuje hydrataci a extrémní hebkost. Decentní vůně jantaru zanechá vaše ruce provoněné po dlouhou dobu. Prostě měsíčkové mýdlo si zamilujete od prvního okamžiku.

Ekologické mýdlo stačí nanést malé množství na vlhkou pokožku. Emulgujte a masírujte ruce, dokud se nevytvoří měkká pěna, poté důkladně opláchněte teplou vodou, vyhněte se při oplachování vysokým teplotám vody.

Po očištění je důležitá hydratace rukou kvalitním výživným krémem. Výživný hydratační krém na ruce Everyday Hand Serum je rychle se vstřebávající sametové sérum vhodné pro všechny typy pokožky. Je plné přírodních a organických ingrediencí, jako jsou organické extrakty z řebříčku, měsíčku a zlaté fialky, hydratuje a zklidňuje pokožku před podrážděním nebo zarudnutím. Zanechává kůži jemně provoněnou rafinovanými jantarovými tóny.

 Po očištění rukou, nebo v případě potřeby, naneste přiměřené množství séra na ruce, nehty a nehtovou kůžičku. Jemně masírujte až do úplného vstřebání.

Aby byly vaše ruce dobře hydratované po celý den, Philip Martin's vytvořil Everyday Hand Serum i v praktickém 75ml balení, které můžete nosit vždy u sebe.

Dokonalá péče o ruce, nohy a rty i během zimy

Antibakteriální regenerační sprej

Nicméně, s ohledem na pH rukou, šetrné čištění a aplikace krému nestačí. Záleží i na tom, jaký přípravek použijeme na jejich dezinfekci. Hygien IT Spray od Philip Martin's uspokojí potřebu dezinfikovat a zároveň vyživovat ruce díky složení olivového, sezamového a jojobového oleje. Zanechává příjemnou vůni a jemnost rukou. Jeho praktické složení ve spreji umožňuje okamžité vstřebání a dokonalou očistu vždy a všude.

Vyberte si

Výživná péče o chodidla, nohy a rozpraskané paty

Stejně jako ruce, i nohy potřebují v zimě více péče. V chladném období jsou v nízkých teplotách a těsné obuvi chodidla neustále namáhána a jejich pokožka je náchylnější k vysychání. Pro dostatečnou hydrataci je nutné zvolit dobrý krém, který nanášíme jednou i víckrát denně, abychom se postarali o suché a rozpraskané paty.

Sensation Foot Cream - levandulový cram na nohy s extraktem Tea Trea: 

Jemný, rychle se vstřebávající krém hluboce hydratuje a vyživuje, zanechává na pokožce osvěžující a dlouhotrvající vůni. Díky přírodním složkám, jako jsou výtažek z čajovníku a levandulový esenciální olej je Sensation Foot Cream užitečný při prevenci běžných problémů s chodidly, nehty na nohou či péče o ztvrdlé paty.
Jak pečovat o nohy a chodidla? Aplikace je velmi jednoduchá, stačí nanést správné množství produktu na čisté nohy a masírovat až do úplného vstřebání.

Zjistit více

Dokonalá péče o ruce, nohy a rty i během zimy
Dokonalá péče o ruce, nohy a rty i během zimy

Jelení lůj a péče o rty 

Rty si během zimy zaslouží naši plnou pozornost - měly by být neustále hydratovány a proto nezapomínejte na jelení lůj na rty. Nižší teploty a vlhkost vytvořená pod rouškou mohou způsobit vysušení, popraskání i menší poranění. Chcete-li těmto problémům čelit a své rty chránit, balzám na rty je naprostou nezbytností.

Lip Balm - jelení lůj na rty pro děti i dospělé: 
Výživný balzám na rty s bohatou a hutnou konzistencí je ideální pro intenzivní a efektivní ošetření. Jeho složení na bázi másel, jako jsou kakaové a bambucké máslo, má ochranné, hydratační a zklidňující účinky. Rty budou vyživené, zjemněné a okamžitě jako v bavlnce.
Aplikujte podle potřeby jakmile rty ztratí vrstvu hydratace, která působí jako bariéra vůči vnějším vlivům.

Vyberte si

Rituály pro božské tělo - celulitida a strie

Philip Martin's přináší další inspiraci na přírodní péči, tentokrát věnovanou kráse těla a péče o pokožku.

Říká se, že tvář jsou nejkrásnější šaty, které nosíme, ale stejně důležité je mít zdravou, mladou a zářivou pokožku na těle. Dokonalá rovnováha mezi tváří a tělem je nezbytná k tomu, abychom se cítili opravdu dobře. 

Pro tonizovanou, kompaktní, hydratovanou a hebkou kůži doporučuje Philip Martin's jednoduché a účinné ošetření péče o tělo, které kombinuje působení dvou produktů se snadnou aplikací, rychlým vstřebáváním a okamžitými výsledky: koncentrát proti celulitidě a striím More a bahenní krém na celulitidu Re duction. Oba produkty jsou určené speciálně k tvarování a zpevnění, zajišťují pružnost a vyhlazují nedokonalosti na povrchu kůže. 

Rituály pro krásné vlasy

V předchozím článku Rituály krásy jako součást nových předsevzetí - pleťové masky“ jsme psali o důležitosti dobrých předsevzetí věnovaných péči o náš obličej, tělo i vlasy, o tom, jak nám mohou jednoduché návyky zařazené do pravidelné kosmetické péče zlepšit život. Svůj první tip na kosmetické předsevzetí tohoto roku zasvětil Philip Martin's péči o tvář a doporučil nám používat pleťovou  masku – intenzivní, pohodlné a rychlé ošetření začleněné do týdenní kosmetické rutiny. V dnešním článku inspirujeme dalším dobrým návykem, tentokrát pro zdravé a krásné vlasy.


Rituály krásy jako součást nových předsevzetí - pleťové masky

Nový rok obnovuje touhu po změně, touhu podnikat nové projekty a stanovovat si nové cíle, kterých chceme dosáhnout. Je to tedy ideální čas k sestavení seznamu dobrých předsevzetí, jež nás budou provázet po celý rok. Proč do něj nevložit drobné momenty a jednoduché návyky věnované lepší péči o sebe a své tělo?

Po celý leden nás bude Philip Martin’s inspirovat zajímavými informacemi a kosmetickými tipy pro péči o náš obličej, tělo i vlasy, abychom zahájili rok ve všech ohledech krásou.

 

Hýčkejme si krásu svého obličeje

Prvním jednoduchým návykem, který si můžeme osvojit na cestě ke zdravé, jasné a hydratované pleti, je maska na obličej - snadné a rychlé ošetření s okamžitým efektem, které aplikujeme na dobře vyčištěnou pleť v rámci naší týdenní kosmetické rutiny.

Pleťová maska se díky silnému intenzivnímu účinku a okamžitým výsledkům dokonale hodí k našemu stále neklidnějšímu životnímu stylu. Tento rituál krásy se může stát ideálním momentem, kdy zpomalíme, odpoutáme se od každodenních činností a věnujeme sami sobě pár minut hýčkání a relaxace.

 

Jaká je nejlepší pleťová maska?

Philip Martin’s nabízí různé typy pleťových masek, které se odlišují složením, účinkem i způsobem aplikace. Pojďme se tedy společně podívat na vlastnosti každého typu ošetření, abychom si vybrali ten, který nám nejlépe vyhovuje.

 

Jednorázová textilní pleťová maska

Celulózové textilní pleťové masky Philip Martin´s - Maska Vitamin a Maska Anti-Age - jsou intenzivní jednorázová ošetření připravená k okamžitému použití. Zvláštností těchto masek je složení i aplikace - tkanina napuštěná specifickými aktivními složkami je tvarována tak, aby dokonale přilnula k tvaru obličeje.

Ošetření je pohodlné a rychlé - před otevřením stačí balení lehce promnout, aby se produkt dobře rozprostřel, poté látkovou masku přilepit na obličej a nechat působit po dobu 10 -15 minut. Výhodou celulózových pleťových masek je i to, že se nemusí oplachovat, jemná masáž zapracuje do hloubky všechny účinné látky.

 

Pleťová plátýnková maska Vitamin a Anti-age

Maska Vitamin je antioxidační, osvěžující a hlavně hydratační maska na obličej. Díky vitamínům je pleť krásná, revitalizovaná a plná pohody.

Maska Anti-age je vypínací pleťová maska proti vráskám, má liftingový a regenerační účinek. Známky stárnutí se zjemňují a pleť je kompaktnější a zářivější.

Krémová pleťová maska

Pleťové masky s krémovým složením, jako je Calming Mask a Pure Mask, jsou extrémně bohaté a vyživující a vyznačují se snadnou aplikací. Měly by se nanášet prsty přímo na čistou a suchou pokožku a nechat působit 10-15 minut. Pro odstranění masky jednoduše navlhčíte konečky prstů, promasírujete obličej a poté opláchnete vodou.

 

Zklidňující čistící pleťová maska

Calming Mask má ochranný, uklidňující a adstringentní účinek. Zabraňuje prvním známkám stárnutí, působí na křehkost kapilár, zarudnutí a podráždění a dodává pokožce jasnou a zdravou barvu.

Pure Mask je vhodná pro nečistou a smíšenou pleť. Je čistící maska, uklidňující a adstringentní.

 

Pudrová maska na pleť

Pokud rádi věnujete pár hodin svému blahu, je pro vás ideální individuální ošetření ve Philip Martin’s Beauty Institute. Doporučujeme hydratační a energetizující ošetření Powder Mask - alginátovou masku, která se aktivuje vodou, obalí pokožku obličeje, krku a dekoltu. Vyhlazuje a tonizuje pokožku, snižuje okamžité příznaky únavy a stresu a dodává obličeji zdravější a jasnější vzhled.

 

Teď už jen zbývá vybrat si pleťovou masku, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám, a začít s dobrým předsevzetím pečovat v roce 2022 o pleť.

 

Nahoru
32 položek celkem
Zpět do obchodu