Rituály pro krásné vlasy

V předchozím článku Rituály krásy jako součást nových předsevzetí - pleťové masky“ jsme psali o důležitosti dobrých předsevzetí věnovaných péči o náš obličej, tělo i vlasy, o tom, jak nám mohou jednoduché návyky zařazené do pravidelné kosmetické péče zlepšit život. Svůj první tip na kosmetické předsevzetí tohoto roku zasvětil Philip Martin's péči o tvář a doporučil nám používat pleťovou  masku – intenzivní, pohodlné a rychlé ošetření začleněné do týdenní kosmetické rutiny. V dnešním článku inspirujeme dalším dobrým návykem, tentokrát pro zdravé a krásné vlasy.


Jak mít krásné vlasy?  

Věnujte svým vlasům důkladnou a laskavou péči.
Kdo dává přednost dlouhému sestřihu před krátkým, vězte, že tajemství, jak dosáhnout požadované délky a mít silné, lesklé a hebké vlasy, se skrývá v řádné péči. Zejména na podzim a v
zimě vyžadují dlouhé vlasy více pozornosti a hýčkání. 

Dobrá hydratace pokožky hlavy a vlasů je nezbytná, jelikož nízké teploty a vlhkost mají tendenci vlasy krepatět, vysušovat a ubírat jim lesk. 

Philip Martin's doporučuje zavést do pravidelné péče o vlasy kúru s výživným čistým jojobovým olejem.

Prohlédněte si

 

Rituály pro krásné vlasy
Rituály pro krásné vlasy

Pro pružnost a lesk
vlasů

Jojoba Pure Oil je výživný olej s citrusovými tóny. Čistý jojobový olej má mnoho prospěšných vlastností – je extrémně vyživující, zvlhčující, zvyšuje elasticitu a změkčuje. Jeho vyrovnávací, ochranné a stimulační působení na krevní oběh z něj činí excelentního pomocníka při opravě poškozených vlasů a suchých konečků.

Pokud se chcete dozvědět více, přejděte na článek "Jojobový olej - účinky a benefity"

Přečtěte si

Vlasový rituál s Jojoba Pure Oil - jojobový olej na vlasy

Philip Martin's doporučuje jednoduchý, ale účinný rituál - vlasový zábal na délky, který opakujte jednou až dvakrát týdně. Pokud je suchá i pokožka, můžete provést zábal s jojobovým olejem od kořínků až po konečky vlasů:

  • Přípravek naneste jednoduše jemnou masáží na vlasy a poté je zabalte nejlépe teplým nebo vlhkým ručníkem. 
  • Doporučená doba působení je od 5 do 15 minut, ale lze ji prodloužit. Jojoba Pure Oil vlasy nezatěžuje, takže produkt můžete nechat působit klidně i hodinu.
  • Po uplynutí doby působení můžete přistoupit k mytí vlasů - budou hloubkově hydratované, lesklé, elastické a změkčené.
  • Pro extra hydrataci doporučujeme používat hydratační šampon Maple Wash a hydratační masku Maple Rinse.
  • V případě hodně suchých vlasů je vhodné  zařadit alespoň jednou týdně extra ošetření super hydratační vlasovou maskou Fusion Luxury Mask.

 

A co doporučuje Philip Martin´s pro zdravou pokožku vašeho těla? Čtěte náš blog, více se dozvíte v dalším článku.

Přečtěte si

Rituály pro krásné vlasy
Zpět do obchodu