Rituály pro božské tělo - celulitida a strie

Philip Martin's přináší další inspiraci na přírodní péči, tentokrát věnovanou kráse těla a péče o pokožku.

Říká se, že tvář jsou nejkrásnější šaty, které nosíme, ale stejně důležité je mít zdravou, mladou a zářivou pokožku na těle. Dokonalá rovnováha mezi tváří a tělem je nezbytná k tomu, abychom se cítili opravdu dobře. 

Pro tonizovanou, kompaktní, hydratovanou a hebkou kůži doporučuje Philip Martin's jednoduché a účinné ošetření péče o tělo, které kombinuje působení dvou produktů se snadnou aplikací, rychlým vstřebáváním a okamžitými výsledky: koncentrát proti celulitidě a striím More a bahenní krém na celulitidu Re duction. Oba produkty jsou určené speciálně k tvarování a zpevnění, zajišťují pružnost a vyhlazují nedokonalosti na povrchu kůže. 

Péče o tělo s láskou 

Philip Martin's nabízí jednoduchý rituál s překvapivou účinností, který lze provést během několika minut – další dobrý návyk, kterým můžete denně obohatit vaši kosmetickou rutinu. 

Zeštíhlující a modelující senzorické ošetření s koncentrátem proti celulitidě More a bahenní krém Re duction pro stimulaci mikrocirkulace zlepšuje syntézu lipidů, elasticitu pokožky, napomáhá cirkulaci a bojuje proti nedokonalostem a známkám stárnutí za méně než 25 minut. 

Rituály pro božské tělo
Rituály pro božské tělo

Jak na strie a celulitidu?

1. Koncentrát proti celulitidě More:

Výjimečností produktu je jeho super koncentrované složení. Aktivní ingredience, které jej tvoří, poskytují silný zeštíhlující, stimulační a revitalizační účinek, díky čemuž jsou ideální pro zlepšení prokrvení, ukládání tuku, zvýšení pružnosti a celkově pomáhají bojovat proti všem nedokonalostem, celulitidě a striím. 

Denně aplikujte malé množství produktu, přičemž se soustřeďte na oblasti nejvíce postižené nedokonalostmi. Pokožka získá zpět svůj přirozený tvar a pružnost, bude mít okamžitě sjednocený, zářivý tón a bude vypadat kompaktněji a pevněji. 

Prohlédněte si

Bahno na celulitidu

2. Bahenní krém Re duction: 

Po úplném vstřebání koncentrátu na celulitidu More je nutné nanést bahenní krém Re duction - inovativní přípravek se specifickou krémovou texturou, který nepotřebuje závěrečné oplachování. Reduction kombinuje účinky bahna s výhodami tělového krému, tvaruje a zeštíhluje příslušné partie. Jeho častá aplikace umožňuje viditelně zlepšit vzhled nohou, hýždí, stehen a břicha.

 Pro dokončení ošetření tedy naneste tenkou vrstvu Re duction a jemně vmasírujte krouživými pohyby zdola nahoru na místa, která chcete ošetřit. Nechte působit až do úplného vstřebání. Pro maximální využití účinných látek a jejich vlastností se doporučuje doba expozice alespoň 15 minut.

Prohlédněte si

Rituály pro božské tělo
Rituály pro božské tělo

Co proti celulitidě?

Tip: Pokud chcete dosáhnout vynikajících výsledků v krátké době, můžete aplikaci bahenního krému opakovat i dvakrát denně.

Během měsíce ledna vám Philip Martin’s přinášel inspiraci a tipy na nová předsevzetí a návyky v oblasti péče o pleť, tělo i vlasy. Které z nich jste se rozhodli zahrnout do své kosmetické rutiny? Napište nám na info@hairshop.cz

Zpět do obchodu