Opalovací rituály krásy – zdravé opalování s přírodními SPF krémy

Slunečné dny, stále vyšší teploty, první víkendy mimo město… s příchodem června oficiálně začala letní sezóna a ochrana před sluncem kvalitním opalovacím přípravkem se stává nezbytností. Se správnou ochranou se slunění stane okamžikem relaxace a časem věnovaným naší pohodě.

Ochrana před sluncem

Pro účinnou ochranu před sluncem a dlouhotrvající opálení vytvořil Philip Martin's Sun System Protection - solární řadu věnovanou zdraví naší pokožky a vlasů. Opalovací máslo Sun Tan Butter SPF 15 a dva opalovací krémy Sun Tan SPF 50 a Sun Tan Mineral SPF 30 chrání pokožku před škodlivými UVA a UVB paprsky, podporují stálou hydrataci a dodávají nám rovnoměrně zlatavou pleť. Tyto tři produkty z řady Sun System Protection mají vysoce kvalitní a účinné složení obohacené o funkční a přírodní aktivní složky, zároveň však mají odlišné vlastnosti a ochranné faktory (SPF), aby vyhovovaly různým potřebám a typům pleti.

Jak si můžeme vybrat ochranu před sluncem, která nám nejlépe vyhovuje? Identifikací našeho fototypu!

To, jak reagujeme na sluneční záření, závisí na typu naší pleti, a proto je důležité při výběru správného produktu postupovat s patřičným vědomím a opatrností: světlá a citlivá pleť reaguje na sluneční paprsky více než tmavší a odolnější pleť, která je přirozeně lépe chráněná. Na základě barvy naší pleti, očí a vlasů, přítomnosti či nepřítomnosti pih a schopnosti opalovat se je možné určit náš fototyp a vybrat odpovídající ochranný krém se SPF faktorem, který je nejvhodnější k ochraně naší pokožky. 

Sun Tan SPF 50 vysoce ochranný opalovací krém se ve spreji

Tato emulze poskytuje vysokou, kompletní a účinnou ochranu před poškozením UVA a UVB zářením a fotooxidací a je ideálním produktem pro zachování integrity pokožky a bezpečný pohyb na slunci. Se svou lehkou, rychle vstřebatelnou texturou dodává pokožce krásný, dlouhotrvající zlatavý lesk, který eliminuje riziko spálení. Aplikaci usnadňuje praktický rozprašovač.

Díky formátu 100 ml je emulze Sun Tan SPF 50 vhodná pro různé typy cestování.

Prohlédněte si

Opalovací rituály krásy – zdravé opalování s přírodními SPF krémy
Opalovací rituály krásy – zdravé opalování s přírodními SPF krémy

Sun Tan Mineral SPF 30 minerální opalovací krém na tvář a tělo

Inovativní minerální SPF krém na obličej a tělo bez chemických filtrů zaručuje díky použití fyzikálního minerálního filtru, odvozeného z přírodních minerálů, vysokou ochranu pokožky před slunečním zářením. Přírodní a funkční aktivní složky zachovávají správnou hydrataci a přirozenou obranyschopnost pokožky proti oxidačnímu stresu.

Stejně jako Sun Tan SPF 50 je i emulze Sun Tan Mineral SPF 30 dostupná ve vhodné cestovní velikosti 100 ml.

Prohlédněte si

Sun Tan Butter SPF 15 opalovací máslo

Opalovací máslo je ideální pro podporu rychlého a intenzivního opálení. Díky důležité přítomnosti vysokospektrálních screeningových filtrů chrání před UVA a UVB paprsky a zanechává pokožku hydratovanou a příjemně jemnou a voňavou. Doporučuje se pro osoby s tmavou nebo již opálenou pokožkou. Toto opalovací máslo je ideální pro ty, kteří mají rádi produkt se silným hydratačním a zvlhčujícím účinkem.

Prohlédněte si

Opalovací rituály krásy – zdravé opalování s přírodními SPF krémy

Okouzlující aromatické tóny, které charakterizují všechny tři přírodní krémy se SPF, hladí pokožku a poskytují skutečný smyslový zážitek. Nanesení na pokožku před sluněním, časté opakování v průběhu dne a po každém kontaktu s vodou, se stává mimořádně příjemným okamžikem pohody a péče o sebe, přesně ve stylu značky Philip Martin's.

Jaký opalovací krém se v létě stane vaším spojencem?

Zpět do obchodu