Nové přípravky na opalování - SUN SYSTEM PROTECTION

Philip Martin's rozšiřuje svou sluneční řadu Sun System Protection o tři nové produkty věnované zdraví našeho těla a vlasů: osvěžující vodu na opalování Fiji, ochranný gel na vlasy Kauai a osvěžující a zklidňující tělový gel Maui. Produkty jsou inspirovány přírodní krásou a nedotčeným kouzlem tropických ostrovů a mají jemné, osvěžující vůně s exotickými letními tóny, které přivádějí mysl zpět na krásné bílé pláže s křišťálovou vodou.

Sun System Protection – nové přípravky na ochranu před sluncem

Osvěžující sprej na opalování Fiji

Fiji je osvěžující, opalovací voda na obličej, tělo i vlasy. Poskytne vám úlevu a pohodu, i pokud vás trápí suchá a spálená pokožka od slunce. S komplexem aktivních složek dodává okamžitou svěžest během pobytu na slunci a pomáhá zintenzivnit opálení, zanechává pokožku osvěženou, hydratovanou a jemnou. Fiji neobsahuje žádné ochranné faktory, takže pro spolehlivou ochranu vlasů a pokožky by se měla používat v kombinaci s přípravkem na ochranu před sluncem.

Použití: Před aplikací dobře protřepejte lahvičku s rozprašovačem. Během pobytu na slunci několikrát nastříkejte osvěžující opalovací vodu Fiji na obličej, tělo a vlasy.

Prohlédněte si

Ochranný vlasový gel Kauai

Kauai gel je skvělá ochrana vlasů před sluncem a dalšími stresujícími faktory, jako je chlór a slaná voda. Zejména v letním období hrozí, že vlasy budou slabší, křehčí a bez lesku. Ochranný gel Kauai, bohatý na funkční aktivní látky, vytváří na vlasech skutečnou bariéru a pomáhá tak zachovat strukturální integritu, aby byly vlasy zdravé, krásné a lesklé. Díky praktickému formátu 75 ml je vhodný pro všechny druhy cestování.

Použití: Stačí na vlasy nanést správné množství produktu, v případě potřeby znovu aplikovat Kauai během pobytu na slunci.

Prohlédněte si

Sun System Protection – nové přípravky na ochranu před sluncem
Sun System Protection – nové přípravky na ochranu před sluncem

Osvěžující a zklidňující krémový gel Maui

Máte pocit svědění kůže po celém těle nebo vás trápí spálená kůže od slunce? Maui je osvěžující a zklidňující gel s aloe barbadensis a mátovým olejem, který je ideální na popáleniny od slunce. Hodí se pro všechny typy pleti, poskytuje komfort, hydrataci a dlouhotrvající pocit pohody pokožce vystavené stresu a vnějším faktorům, jako je slunce, vítr a sůl. Maui je však ideální nejen v případě, že vás trápí spálená kůže od slunce, ale i jako zklidňující přípravek po depilacích nebo holení.

Použití: Naneste produkt na postižená místa a masírujte, dokud se úplně nevstřebá.

Prohlédněte si

Znáte další produkty řady Sun System Protection? Mohli jste se s nimi seznámit v předchozím článku Opalovací rituály krásy.

Zpět do obchodu