Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
645 hodnocení
5
627x
4
15x
3
1x
2
0x
1
2x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
MM
Marie Mánková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.5.2025
Krásně zabaleno, rychle dodáno + 2 vzorečky zdarma, naprostá spokojenost
MJ
Monika Janků
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.5.2025
Vlasová kosmetika je kvalitní, krásně zabaleno, přiloženy vzorky zdarma. Jsem maximálně spokojená.
IJ
Iveta Jungmanová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
13.5.2025
Koupila jsem krém, který mi nevyhovoval.
Paní Karin mi velice ochotně zboží vyměnila.
S obchodem jsem naprosto spokojená. Velmi vřelý přístup a komunikace na jedničku. Kosmetika i šampóny jsou opravdu skvělé.
Moc děkuji a vřele obchod doporučuji.
IJ
Iveta Jungmanová
Hodnocení obchodu je 1 z 5 hvězdiček.
|
11.5.2025
Bohužel nejsem vůbec spokojená. Myslela jsem, že objednávám klasický s jantarovou vůní a zatím přišla novinka, která mi vůbec nevoní. Naopak spíš odpuzuje...Za mě velké zklamání. A já si objednala ještě velké balení....
KE
Karin Kirchner Ercolani
(Administrátor)
11.5.2025
Dobrý den, paní Jungmanová,
mrzí mě, že Vás produkt zklamal a že vůně neodpovídala Vašemu očekávání. Plně chápu, že u kosmetiky je vůně velmi osobní záležitost a že pokud nesedne, může to být nepříjemné. Tím spíš, pokud jste objednala větší balení.
Ráda bych Vám tuto zkušenost alespoň částečně vynahradila. Ozvěte se mi prosím na e-mail, a společně najdeme řešení, které pro Vás bude příjemné.
Děkuji za Vaši zpětnou vazbu, vážím si jí i přes její kritický tón. I díky ní se mohu neustále zlepšovat.
S úctou, Karin
EB
Erika Baláková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
8.5.2025
Jako vždy super. Krásně zabalené voňavé . Úžasné dárečky. Kvalitní kosmetika. Investice která se vyplatí. Doporučuji všem.
EZ
Ester Zachariáš
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
2.5.2025
Šampon pro barvené vlasy doporučuji. Vlasy jsou hebké a barva se méně vymývá
KE
Karin Kirchner Ercolani
(Administrátor)
11.5.2025
Milá Ester,
moc děkuji za krásnou recenzi! Jsem ráda, že jste s šamponem pro barvené vlasy spokojená a že plní, co slibuje. Hebkost i delší výdrž barvy jsou přesně to, co má přinášet. 😊
Budu se těšit na další nákupy a kdybyste někdy chtěla poradit s výběrem péče nebo novinek, jsem tu pro Vás.
S přáním krásného dne,
Karin
+ Dokonalé výrobky
Vřele doporučuji
S
Simona
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
26.4.2025
Odporúčam, vždy maximálna spokojnosť. Veľmi rýchle doručenie. 🩷
KE
Karin Kirchner Ercolani
(Administrátor)
11.5.2025
Milá Simona,
moc děkuji za Vaše krásná slova a opakovanou důvěru. Vaše spokojenost je pro mě největší odměnou! 💛
Jsem ráda, že jste s nákupem opět byla spokojená a že doručení proběhlo rychle.Na tom si dávám opravdu záležet.
Těším se na Vaši další návštěvu a kdykoli budete potřebovat s něčím poradit, jsem tu pro Vás.
S láskou,
Karin
ŠK
Šárka Králová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
26.4.2025
Velmi,vše voňavé, příjemné je,že zasílají i vzorečky.
KE
Karin Kirchner Ercolani
(Administrátor)
11.5.2025
Milá Šárko,
děkuji Vám za nádhernou recenzi! Mám velkou radost, že Vám produkty voní a že Vás potěšily i přiložené vzorečky. Právě ty často pomáhají objevit nové oblíbené kousky. 😊
Děkuji, že jste si našla čas podělit se o své dojmy. Budu se těšit na Vaši další návštěvu a kdykoliv budete chtít poradit, jsem tu pro Vás.
S přáním voňavého dne,
Karin
ŠE
Šturmová Eva
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.4.2025
Obchod rozhodně doporučuji všem. Velmi rychlé dodání balíčku, milé dárečky i hodnotný dárek dle objednávky. Paní Karin mi ochotně poradila s péčí, je skvělá!!!
KE
Karin Kirchner Ercolani
(Administrátor)
11.5.2025
Milá Evo,
z celého srdce Vám děkuji za tak krásná slova! 💛 Moc si vážím Vaší důvěry, milé zpětné vazby i toho, že jste si našla čas napsat tak povzbudivé hodnocení.
Jsem ráda, že Vás potěšilo nejen rychlé doručení a dárečky, ale že i moje doporučení k péči pro Vás bylo přínosné. Vždy se snažím poradit tak, jako bych vybírala sama pro sebe.
Budu se těšit na další setkání – ať už online, nebo osobně.
S láskou,
Karin
Jsem velmi spokojená
+ Skvělá péče i služby!
MC
Miloslava Charvátová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
13.4.2025
Jsem velmi spokojena,rychle paní dodává,obchod doporučuji všem.
KE
Karin Kirchner Ercolani
(Administrátor)
11.5.2025
Milá paní Miloslavo,
moc Vám děkuji za Vaše milé hodnocení! Jsem opravdu ráda, že jste s nákupem spokojená a že Vám doručení přišlo rychle, na tom si opravdu zakládám.
Děkuji také za doporučení obchodu dál, velmi si toho vážím. Kdykoli budete potřebovat s čímkoliv poradit, jsem tu pro Vás.
S přáním krásného dne,
Karin
Krásně zabalené zboží bylo velmi rychle dodáno.
ŠK
Šárka Králová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
8.4.2025
Jsem spokojená, produkty mám krátce,takže účinky zatím nehodnotím.
KE
Karin Kirchner Ercolani
(Administrátor)
11.5.2025
Milá Šárko,
děkuji Vám i za další milé hodnocení! Jsem ráda, že jste spokojená s nákupem a budu se moc těšit, až mi dáte časem vědět, jak Vám produkty sedly.
Pokud byste kdykoli potřebovala s něčím poradit nebo doladit péči na míru, jsem tu pro Vás.
Přeji krásné dny plné příjemných rituálů,
Karin
MK
Marcela Kazíková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
6.4.2025
spokojena, doporučuji všem
KE
Karin Kirchner Ercolani
(Administrátor)
11.5.2025
Milá paní Marcelo, moc Vám děkuji za milé hodnocení a doporučení! 💛 Jsem ráda, že jste spokojená a budu se těšit na Vaši další návštěvu.
S pozdravem,
Karin
DS
Daniela Svobodová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
6.4.2025
Velice pěkné, produkty voní a fungují.
KE
Karin Kirchner Ercolani
(Administrátor)
11.5.2025
Milá Danielo,
děkuji Vám za krásné hodnocení! 💛 Jsem moc ráda, že Vám produkty voní a opravdu fungují. Přesně to je mým cílem.
Těším se na Vaši další návštěvu!
Karin
Дуже мені подобається розпакувати замовлення, запах просто неймовірний всі замовлення які я отримала це продукція якою я задоволена на всі 100 , я рада що маю таку продукцію
Zboží bylo rozbité 3 ampulky a přitom cena skoro 2000 Kč. Špatně zabalené, nejsem z toho důvodu spokojená
super rychlý obchod
