Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
645 hodnocení
5
627x
4
15x
3
1x
2
0x
1
2x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
EB
Eva Barborkova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.11.2024
Úžasné výrobky, úžasně voňavé
KE
Karin Kirchner Ercolani
(Administrátor)
11.5.2025
Milá paní Evo,
děkuji moc za krásná slova! 💛 Jsem ráda, že Vám produkty i voní, i fungují. Přesně tak to má být.
S láskou,
Karin
HV
Hana Vondráčková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.11.2024
Včera mi přišel balíček, takže na hodnocení produktů je ještě brzy,ale já bych dávala 10 * za hodnocení podniku. Každá objednávka vás překvapí přiloženými vzorečky, rychlostí dodání a láskyplným zabalením. Přeji paní Karin hodně spokojených zákaznic jako jsem já.
KE
Karin Kirchner Ercolani
(Administrátor)
11.5.2025
Milá paní Hano,
Vaše slova mi opravdu zahřála srdce. Děkuji z celého ❤️! To, že vnímáte péči, kterou do každé objednávky vkládám, je pro mě ta největší odměna.
Moc si vážím Vaší důvěry, milého přání i toho, že jste si našla čas to všechno tak krásně napsat. Těším se, až mi časem dáte vědět, jak Vám produkty sedí. Kdykoli budete chtít, jsem tu pro Vás.
S láskou a vděčností,
Karin
+ naprosto perfektní servis
Nadstandardní kosmetika, perfektní servis od Karin, ve smyslu rady a doporučení, exkluzivní kvalita všech výrobků.
+ Hezký eshop
+ Kvalitní výrobky
+ Rychle dodání
+ Krásný voňavý balíček
Moc hezky eshop, kvalitní produkty a přišel krásně zabalený voňavý balíček. V balení byly i vzorecky. Těším se na další objednávku
DF
Dominika Frýzková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.11.2024
kvalitni a ucinne produkty s neskutecnou vuni
KE
Karin Kirchner Ercolani
(Administrátor)
11.5.2025
Dominiko,
moc děkuju za krásnou zpětnou vazbu! Když produkty nejen fungují, ale i nádherně voní, je to přesně to, co chci svým klientkám dopřát. 😊
Budu se těšit zase příště!
Karin
A
Aneta
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.11.2024
Kvalitní vlasová kosmetika a velmi rychlé dodání. Balíček byl krásně zabalený a uvnitř byly i vzorečky. Těším se na další nákup.
KE
Karin Kirchner Ercolani
(Administrátor)
11.5.2025
Milá Aneto,
moc Vám děkuji za krásnou zpětnou vazbu! 💛 Jsem ráda, že jste spokojená s kosmetikou i celkovým zážitkem z nákupu. Na balení i malé pozornosti si dávám opravdu záležet.
Budu se těšit na Váš další nákup a kdykoli budete chtít poradit, jsem tu pro Vás.
S láskou,
Karin
M
Martina
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.11.2024
Vše v pořadku
KE
Karin Kirchner Ercolani
(Administrátor)
11.5.2025
Milá Martino,
děkuji za zprávu, jsem ráda, že vše proběhlo v pořádku! 😊 Budu se těšit zase někdy příště.
S pozdravem,
Karin
Rychlé jednání, hezky zabaleno.
MR
Maria Romanczinova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.11.2024
Děkuji moc za pomoc a osobní asistenci, strašně jste mi pomohla a moc Vás zdravím. Díky a šampon dojde, ozvu se
KE
Karin Kirchner Ercolani
(Administrátor)
11.5.2025
Milá paní Mario,
děkuji Vám za milá slova, moc si toho vážím! 💛 Jsem ráda, že jsem Vám mohla pomoci, a kdykoli budete potřebovat znovu poradit nebo něco doladit, jsem tu pro Vás.
Budu se těšit, až se ozvete. A posílám srdečný pozdrav zpět!
S láskou,
Karin
NP
Naděžda Prchlá
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
11.11.2024
Zatím s tímto produktem začínám. Skvělá komunikace a vstřícnost paní Karen.
KE
Karin Kirchner Ercolani
(Administrátor)
11.5.2025
Milá paní Naděždo,
moc děkuji za Vaši zpětnou vazbu! 💛 Jsem ráda, že komunikace i přístup byly pro Vás příjemné. Budu držet palce, ať jste spokojená i s produktem, až ho víc poznáte.
Kdykoli budete potřebovat, jsem tu pro Vás.
S pozdravem,
Karin
HV
Hana Vondráčková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
6.11.2024
Za mne TOP produkty vlasové péče a ještě navíc jako " třešnička na dortu" vstřícnost,empatie a ochota vyjít vstříc paní Karin ke svým zákaznicím.
KE
Karin Kirchner Ercolani
(Administrátor)
11.5.2025
Milá paní Hano,
z celého srdce Vám děkuji za tak krásná slova! 💛 Vaše pochvala produktů i osobního přístupu je pro mě tou největší „třešničkou na dortu“. 😊
Velmi si vážím Vaší důvěry a toho, že péči, kterou do všeho vkládám, vnímáte tak citlivě. Jsem tu pro Vás kdykoli s radostí a ochotou pomoci.
S láskou a vděčností,
Karin
MD
Miluše Dlabajová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
6.11.2024
Moc spokojena. Nadherne baleni, moc prijemne, pripravek jsem jeste nevyzkousela.
KE
Karin Kirchner Ercolani
(Administrátor)
11.5.2025
Milá paní Miluše,
moc děkuji za krásné hodnocení! 💛 Jsem ráda, že Vás potěšilo balení i celkový dojem. Věřím, že až přípravek vyzkoušíte, budete stejně spokojená i s jeho účinky.
Budu se těšit na Vaši zpětnou vazbu!
S láskou,
Karin
Vše perfektní od začátku do konce
ED
Eva Danielová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
4.11.2024
Vše v pořádku od začátku do konce, parfém příjemný.
KE
Karin Kirchner Ercolani
(Administrátor)
11.5.2025
Milá paní Evo,
moc Vám děkuji za zpětnou vazbu! 💛 Jsem ráda, že vše proběhlo hladce a že Vám parfém voní, to je ta největší radost.
Těším se někdy na viděnou (i když třeba jen virtuálně).
S pozdravem,
Karin
Vždy vše perfektně připraveno.
Úžasné výrobky, voňavé a fungující
HH
Hana Hájková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
26.10.2024
Prima komunikace, rychlé odeslání a vypadá to, že produkty opravdu plní to, co je popisováno
KE
Karin Kirchner Ercolani
(Administrátor)
11.5.2025
Milá paní Hano,
moc děkuji za Vaše milé hodnocení! Jsem ráda, že jste spokojená s komunikací i rychlostí doručení. A ještě víc mě těší, že produkty zatím naplňují Vaše očekávání. 💛
Budu se těšit na další zpětnou vazbu, až je poznáte víc!
S pozdravem,
Karin
DL
Dana Lacinova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
26.10.2024
Spokojenost…supeeer…a vůňe nadherne👍👍👍👍
KE
Karin Kirchner Ercolani
(Administrátor)
11.5.2025
Milá paní Dano,
děkuji za Vaše „supeeer“ hodnocení! 😊 Mám obrovskou radost, že jste spokojená a že Vás vůně tak nadchly, to je přesně to, co si přeju. 💛
Těším se opět na viděnou (nebo napsanou)!
Karin
CZ
Chadimova Zdenka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
26.10.2024
Jsem velice spokojená s kosmetikou i s paní
Ercolani.
KE
Karin Kirchner Ercolani
(Administrátor)
11.5.2025
Milá paní Zdeňko,
moc Vám děkuji za krásné hodnocení! 💛 Vaše spokojenost s kosmetikou i se mnou osobně mě opravdu těší a velmi si jí vážím.
Těším se na Vaši další návštěvu, ať už online, nebo osobně.
S úctou a radostí,
Karin
ID
Ing. Jana Dvořáková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
24.10.2024
Moc děkuji, velmi doporučuji hlavně vlasovou kosmetiku na jemné vlasy, která na trhu chybí. Doopravdy funguje. Když rozbalujete krabici, máte pocit, že jste dostali Vánoční dárek. Vkusně zabalený, voňavý a zdálky se na Vás usmívá úžasná paní Karin. Ještě jedou srdečné díky.
KE
Karin Kirchner Ercolani
(Administrátor)
11.5.2025
Milá paní Jano,
z Vašich slov mám úplně husí kůži. Děkuji Vám z celého srdce! 💛 Vědomí, že moje práce dává smysl a dělá radost, je ta největší odměna, jakou si mohu přát.
Jsem ráda, že jste si mezi mými produkty našla vlasovou péči, která Vám opravdu funguje. Pro jemné vlasy bývá výběr často velmi omezený, a o to víc mě těší, že jste ji objevila u mě.
A že na Vás z krabice dýchne atmosféra jako o Vánocích... to je nejhezčí zpětná vazba, kterou si člověk může přát. Moc si vážím Vaší důvěry i toho, že se ke mně stále vracíte.
S velkou vděčností a úsměvem,
Karin
