Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
645 hodnocení
5
627x
4
15x
3
1x
2
0x
1
2x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
+ možnost platby kartou
Nákupní proces jednoduchý, rychlý, možnost okamžité platby kartou, velký výběr zboží, rychlé zpracování objednávky i doručení zásilky. Mohu jen doporučit.
+ Přehlednost
- Žádné
Doporučoji
+ Produkty, které jinde nejsou k sehnání.
+ Vše jde rychle a nejsou potíže.
- Na webových stránkách jsem nenašle informaci od kdy do kdy mají otevřeno v kameném obchodě "Uloženka", kde jsem si zboží vyzvedla. Jela jsem tam na blind a na štěstí bylo otevřeno.
Obchod doporučuji i ostatním.
+ Dobré ceny, široký sortiment
- Některé položky bývají vyprodány.
+ nabízí ne moc dostupné značky a hlavně vzorečky :-)
ráda tu budu nakupovat i příště.
+ nabízí zboží jinde nedostupné
super obchod i zboží
+ nižší ceny,přehled zboží,výběr v klidu doma
bez problému
+ Žádné
- Za osobní odběr platit.
Doporučuji
+ Velký výběr produktů.
+ široký výběr a rychlé dodání
- žádné
rychlost, serioznost a široká nabídka
+ -je možné si zboží vyzvednout osobně
+ -místo odběru-kadeřnictví je známé a důvěryhodné
+ -mám to blízko
+ -dobré ceny
- -příplatek za platbu kartou
Tento obchod ráda doporučím ostatním. Rychlé jednání a příjemný přístup. Dobré ceny a kvalitní produkty.
+ Přípravky za dobré ceny, akce na přípravky, přípravky ve velkých velikostech, které nejsou jinde k sehnání
+ - velký výběr vlasové kosmetiky
+ - pěkné a přehledné stránky
+ - super komunikace
+ - rychlé zaslání
+ - kvalitní přípravky
+ - super ceny
- - žádné
Určitě doporučuji,já byla maximálně spokojena.Rozhodně to nebyl můj poslední nákup.
+ Specializace
+ snadná orientace při hledání konkrétního výrobku
+ cena
Při hledání konkrétního výrobku jsem vycházela z porovnání cen a přehlednosti stránek uvítala jsem vyzvednutí na místě doporučila bych tento obchod známým
- Osobní odběr bez poštovného jen v Brně.
+ Dobré ceny
+ výhodné převzetí zboží ve městě bydliště ,,obchoduje s velmi kvalitním zbožím
- nevím
-důvody stejné jak již shora uvedené výhody,, -zkušenosti velmi dobré -určitě doporučuji -rychlé a spolehlivé jednání ,objednání i dodání
+ rychlost
- Klamavá reklama, hřebínek vůbec na vlasech nedrží , po chvíli se uvolní.
- 5cm spona přímo z vlasů vyjíždí okamžitě.
- Na reklamaci nemám čas, se s někým handrkovat a něco dokazovat
Hledala jsem spony, neboť běžné drogerie ani ostatní obchody moc tohoto sortimentu nemají. Raději bych si zboží vyzkoušela někde v kmamenném obchodě a nedala se podruhé nachytat.
+ rychlost, vyberu si v klidu, přehlednost
- zatím o nich nevím
velmi dobrý
