Detoxikační účinek dřevěného uhlí

Detoxikační účinek dřevěného uhlí

Dřevěné uhlí je jednou složkou kosmetiky a produktů na vlasy, tělo i pleť společnosti Philip Martin's, která představuje výsledek procesu zahrnujícího karbonizaci stromové kůry (borovice, dub, buk, vrba) a její následnou aktivaci vodou a vzduchem.
Černý prášek, běžně známý jako lék na nadýmání v břiše, je také úžasnou přísadou produktů na vlasy a vlasovou pokožku.

 

Dřevěné uhlí a spojené účinky vlasové kosmetiky

Velkou předností dřevěného uhlí je jeho absorpční kapacita, která z něj činí základní složku v procesu detoxikace: je schopna vytvořit hustou vrstvu pórů různých velikostí, které přitahují molekuly, ukládají je a eliminují.
Výše uvedeným bylo řečeno, rostlinné uhlí se stává ideálním pro lidi s matnou nebo mastnou pokožkou, protože je schopné absorbovat nečistoty, čistit a okysličovat pokožku hlavy před znečištěním a stresem.

Produkty, ve kterých dřevěné uhlí najdete:

 

Přírodní původ aktivního uhlí a výhody excelence jsou důvody, proč společnost Philip Martin's zahrnuje rostlinné uhlí do následujících produktů:

 

Pepesale
Stylingová pasta na vlasy z dřevěného uhlí

Černá modelovací pasta na vlasy obohacená o aktivní uhlí. Dokonale tvaruje a definuje krátké vlasy, aniž by vlasy zatěžovala.  
Zjistit více →

 

Dark Hydrating Wash
Hydratační krém na suché vlasy, vousy a na problémy suché vlasové pokožky

Kaštan, aloe, olivový olej a rostlinné uhlí jsou směsí obsaženou v krémovém šampónu. Jemně čistí pokožku a dodává hydrataci při plném respektování přirozeného pH pokožky i vlasů. Díky svému složení bohatému na přírodní ingredience je ideální pro léčbu anomálií pokožky hlavy a tváře i pod vousy.
Díky Dark Hydrating Wash jsou vlasy i vousy měkké, lesklé a zdravé.
Zjistit více →

Zpět do obchodu