Omlazení s červenou vinnou révou

Červená vinná réva - omlazení

Díky jasné barvě podzimu uvolňuje „tráva života“, jak ji nazývali Sumerové, ještě více léčivých sil: červená vinná réva je odpradávna považována za symbol mládí a věčného života. Společnost Philip Martin's používá červenou vinnou révu jako hlavní přísadu v některých výrobcích vlasové a pleťové kosmetiky kvůli příznivým vlastnostem, které obsahuje.

ČERVENÁ VINNÁ RÉVA A JEJÍ ÚČINKY V KOSMETICE

V načervenalých listech nasbíraných na podzim je mnoho bioflavonoidů patřících do kategorie polyfenolů, které se vyznačují antioxidačními a protizánětlivými vlastnostmi, ale také tonizaci s vazoprotektivním účinkem.

Červená vinná réva je obzvláště vhodná pro kuperózní, citlivou a snadno zarudlou pokožku hlavy.

 

Produkty Philip Martin's, ve kterých je červená vinná réva obsažena:

 

Babassu Wash

Objemový šampón pro jemné a křehké vlasy

Vlasový šampon bohatý na revitalizující účinné látky a povrchově aktivní látky rostlinného původu podporuje hydrataci pokožky hlavy a jemné čištění, které nenapadá strukturu vlasů. Šampon dodává vlasům objem, tělo a lesk od prvního použití a je ideální pro objem jemné a chemicky ošetřené vlasy. Zjistit více →

 

Babassu Rinse

Objemová maska pro jemné a křehké vlasy

S bio olejem Babassu, bio červeným vínem, bio ženšenem a bio achillea je Babassu Rinse ideální objemovou maskou pro jemné a chemicky ošetřené vlasy. Vlasy rozzáří, rozjasní a získají objem a plnost účesu.
Zjistit více →

 

Colour Maintenance

Šampon pro barvené vlasy

Šampon určený pro barvené a chemicky ošetřené vlasy, oživuje a revitalizuje barvu. Je složen z povrchově aktivních látek rostlinného původu a má přirozenou regenerační vlastnost, která dodává vlasům lesk a hedvábnost.
Zjistit více →

 

Colour Repair

Restrukturalizační maska

Maska bohatá na bambucké máslo a rostlinné oleje, která regeneruje a revitalizuje barvené nebo chemicky ošetřené vlasy. Dodává hydrataci a pružnost, restrukturalizuje vlasy a chrání je po chemickém barevném ošetření.
Zjistit více →

 

Zpět do obchodu