Od 17.6. do 28.6.2024 zavřeno z důvodu dovolené. Veškeré objednávky budou odeslány 1.7.2024

Panthenol: Více než jen obyčejná složka v přírodní kosmetice

Pokud jste se kdy zajímali o ingredience ve vaší oblíbené přírodní kosmetice, pravděpodobně jste narazili na látku nazvanou panthenol. Tato univerzální složka se často vyskytuje v letní sluneční kosmetice, jako jsou opalovací krémy, tělová mléka a šampony určené pro ochranu pleti, těla a vlasů. Ale co přesně je panthenol a jaké jsou jeho účinky na pleť, tělo a vlasy

Panthenol je provitamin B5, což znamená, že se při aplikaci na pokožku nebo vlasy přeměňuje na kyselinu pantothenovou, která je přirozeně přítomná v lidském těle. Tento proces přispívá k jeho schopnosti proniknout do hlubších vrstev pokožky a vlasů, poskytující výživu, regeneraci a hydrataci. Panthenol se získává z přírodních zdrojů, jako jsou rostliny a rostlinné oleje, což ho činí ideální složkou pro přírodní kosmetiku.

V posledních letech stále více lidí vyhledává přírodní alternativy v péči o vlasy, tělo a pleť. Jednou z klíčových složek, kterou často nalezneme v kosmetice, je panthenol. Panthenol je výjimečným přírodním složením, které nabízí mnoho výhod pro zdraví vlasů a pokožky. V tomto blogovém článku se podíváme na různé aspekty panthenolu a jak může přispět k péči nejen o vaše vlasy.

Panthenol je více než jen obyčejná složka v přírodní kosmetice. Jeho výhody pro pleť, tělo a vlasy jsou široce uznávané a dělají z něj oblíbenou složku v letní sluneční kosmetice. Pokud se chystáte na slunečné dovolené nebo trávíte více času venku, přípravky s panthenolem vám mohou pomoci udržet vaši pleť, tělo a vlasy zdravé a chráněné před nepříznivými účinky slunce.

Přírodní opalovací kosmetika s panthenolem je skvělou volbou pro ochranu a péči o vaši pokožku během slunečných dní. Panthenol přináší výhody pro hydrataci a regeneraci pokožky, zatímco přírodní složky podporují její zdraví a ochranu před slunečním zářením. Při výběru opalovací kosmetiky volte osvědčené značky a nezapomínejte dodržovat správné opalovací techniky. Užijte si sluneční léto s pocitem bezpečí a zdraví díky přírodní kosmetice s panthenolem!

Pamatujte vždy na to, že každý člověk je jedinečný a reakce na kosmetiku se mohou lišit. Pokud máte jakékoliv pochybnosti nebo se obáváte alergických reakcí, konzultujte s odborníkem nebo dermatologem.

Zpět do obchodu