Rituály krásy: Obnovující péče o vlasy

Po letní dovolené, která je pro naše tělo časem odpočinku a regenerace, jsou naše vlasy podrobeny těžké zkoušce. Vítr, sůl, slunce, opalování a vysoké teploty mohou způsobit poškození vlasů, které jsou pak křehké, lámavé, suché a bez lesku. Aby byly naše vlasy během podzimu zdravé a krásné, je nezbytné myslet na jejich zdraví, pohodu a péči. Jak jim můžeme vrátit ztracený lesk, hydrataci a hebkost? Pomocí obnovující péče o vlasy rituál Re-mersive od Philip Martin's.

Jak pečovat o vlasy

Po létě je potřeba obnovit poškozená vlasová vlákna a dodat jim hydrataci pomocí obnovující péče. Vlasovou kúru Re-mersive si můžete udělat v pohodlí domova, je rychlá a jednoduchá. A výsledek? Upravené vlasy s větším objemem, které jsou lesklé, hebké na dotek a hydratované. Pojďme se společně podívat na jednotlivé kroky obnovující domácí kúry od Philip Martin's.

Rituály krásy: Obnovující péče o vlasy

Krok 1: Hloubkové čištění vlasů

První krok spočívá v čištění vlasové pokožky a následném čištění vlasů. Použijeme přírodní šampon na hloubkové čištění vlasů a pokožky Everyday Wash. 

Aplikujeme malé množství přípravku na ruce a promneme, dokud se nevytvoří krém. Naneseme na vlhké vlasy a vlasovou pokožku na přední část hlavy, obou spáncích i zátylku a jemně masírujeme krouživými pohyby konečky prstů. Důkladně opláchneme vodou a pro hloubkové čištění vlasů doma, proces opakujeme dvakrát.

Prohlédněte si

Krok 2: Obnovení - jak správně pečovat o vlasy

Ve druhém kroku přejdeme k fázi jak hydratovat vlasy a obnovení vlasového vlákna pomocí hydratační masky na vlasy Re-mersive Luxury Cream, jejíž složení je založené na keratinu a rostlinných proteinech, jako je sojový, kukuřičný a pšeničný protein. 

Před aplikací masky odstraníme z vlasů přebytečnou vodu. Naneseme produkt na dlaň a promneme rukama. Aplikujeme opatrně do délek vlasů směrem od kořínků ke konečkům, aby byly hladké. Necháme působit 10 minut. Poté důkladně oplachujeme klidně i několik minut.

Prohlédněte si

Rituály krásy: Obnovující péče o vlasy
Rituály krásy: Obnovující péče o vlasy

Krok 3: Hydratace vlasů

Ve třetím kroku následuje hydratace vlasů pomocí elixíru ve spreji Pleasure Hair & Body, který vlasy posílí a dodá jim lesk, hebkost a hydrataci pomocí kyseliny hyaluronové a mandlových proteinů.

Sprej aplikujte na vlhké vlasy po opláchnutí masky.

Prohlédněte si

Krok 4: Úprava vlasů

Obnovující kúru Re-mersive dokončete závěrečnou péčí podle typu vlasů a vytvořte požadovaný účes.

Máte jemné, slabé a křehké vlasy? Dodejte jim sílu a objem s objemovým sprejem Babassu Spray

Pokud jsou vaše vlasy vlnité či kudrnaté, sáhněte po hydratačním krému Potion Cream, který jim dodá tvar a hydrataci od kořínků až po konečky. S tímto krémem už bude navždy úprava kudrnatých vlasů snadnější.

Chcete docílit vyššího lesku a snadnějšího rozčesávání vlasů? Pak je pro vás ideální volbou lesk na vlasy Shine Rose s tepelnou ochranou.

V nabídce Hairshop.cz naleznete produkty pro péči o každý typ vlasů:

 Diagnostika vlasů

Rituály krásy: Obnovující péče o vlasy

Nejlepších výsledků dosáhnete, když obnovující kúru Rituál Re-mersive aplikujete jednou týdně po dobu alespoň tří týdnů. Pro zachování dlouhodobého efektu opakujte kúru jednou měsíčně.

Pro silně poškozené vlasy, které potřebují hloubkovou a personalizovanou obnovující péči, doporučujeme ošetření v jednom z ověřených partnerských salonů Philip Martin's Concept Store Ercolani a výsledek bude okamžitý. 

Už víte, jak se starat o vlasy? Zavolejte nám, my vám rádi poradíme, jaká nejlepší péče je vhodná právě pro vás.

Zpět do obchodu