Pasty na vlasy

Stále hledáte, která je ta nejlepší pasta na vlasy pro muže i ženy? Nakoukněte do naší přírodní vlasové kosmetiky, kde najdete kvalitní tvarující pasty na vlasy bez chemie. Modelování vlasů pro vás již nebude problém. Ať už máte krátké či dlouhé vlasy a chcete doladit svůj dokonalý účes nebo si každé ráno upravujete svěží mladistvý krátký účes modelování a styling vlasů bude zábavou a radostí.

Pasty na vlasy, také známé jako pomády na vlasy, modelovací pasta nebo jíl na vlasy či hlína se hodí nejen pro ženy, ale jejich modelovací schopnosti ocení také muži. Velkou výhodou kvalitních přírodních kosmetických přípravků je luxusní péče, která nevysušuje a nezatěžuje vlasy. Vaše vlasy budou zdravé, krásné a přirozeně lesklé, a vy budete mít pocit, že jste udělali tu správnou volbu.

Nejprodávanější

HAIR MUD modelovací pasta na vlasy se směsí vosků a jílu
850 Kč / ks

RE-mineralizační stylingová pasta na vlasy se směsi vosků a jílu. Modelování vlasů s výživou a celodenním efektem. Pasta, která kombinuje fixaci účesu s okamžitým matným...

+ další
Kód: 963
PEPENERO modelovací tuhá pasta na vlasy
1 045 Kč / ks

Vosk, hlína, jíl na vlasy? Modelovací tuhá tvarovací pasta vám zaručí dlouhodobý efekt rozcuchaný, texturovaný, matný vzhled. Nemastí, vhodné pro krátké i dlouhé vlasy.

+ další
Kód: 1134
PEPEROSA vosk na vlasy s extra leskem
839 Kč / ks

Silný vosk na vlasy s extrémním leskem, obohacený reflexním holografickým práškem. Pro vlasy výživa, ochrana, posílení s bio extraktem ženšenu a lněných semínek.

+ další
Kód: 1021
PEPESALE stylingová černá pasta na vlasy s aktivním uhlí
839 Kč / ks

Modelovací černá pasta na vlasy na bázi aktivního uhlí. Dokonale strukturuje krátké vlasy a definuje dlouhé vlasové prameny bez zatížení a vysychání vlasů....

+ další
Kód: 971
4 položek celkem
Zpět do obchodu