Pasty na vlasy

Stále hledáte, která je ta nejlepší pasta na vlasy pro muže i ženy? Nakoukněte do naší přírodní vlasové kosmetiky, kde najdete kvalitní tvarující pasty na vlasy bez chemie. Modelování vlasů pro vás již nebude problém. Ať už máte krátké či dlouhé vlasy a chcete doladit svůj dokonalý účes nebo si každé ráno upravujete svěží mladistvý krátký účes modelování a styling vlasů bude zábavou a radostí.

Pasty na vlasy, také známé jako pomády na vlasy, modelovací pasta nebo jíl na vlasy či hlína se hodí nejen pro ženy, ale jejich modelovací schopnosti ocení také muži. Velkou výhodou kvalitních přírodních kosmetických přípravků je luxusní péče, která nevysušuje a nezatěžuje vlasy. Vaše vlasy budou zdravé, krásné a přirozeně lesklé, a vy budete mít pocit, že jste udělali tu správnou volbu.

Nejprodávanější

PEPENERO modelovací tuhá pasta na vlasy
od 897 Kč / ks

Vosk, hlína, jíl na vlasy? Modelovací tuhá tvarovací pasta vám zaručí dlouhodobý efekt rozcuchaný, texturovaný, matný vzhled. Nemastí, vhodné pro krátké i dlouhé vlasy.

+ další
Kód: 885
PEPESALE stylingová černá pasta na vlasy s aktivním uhlí
839 Kč / ks

Modelovací černá pasta na vlasy na bázi aktivního uhlí. Dokonale strukturuje krátké vlasy a definuje dlouhé vlasové prameny bez zatížení a vysychání vlasů. Nezanechává zbytky a...

+ další
Kód: 971
2 položek celkem
Zpět do obchodu