Od 17.6. do 28.6.2024 zavřeno z důvodu dovolené. Veškeré objednávky budou odeslány 1.7.2024

Letní péče o tělo: Tipy na přípravky po opalování

Vysoké teploty, opalování, vítr ve vlasech, mořský vzduch. S příchodem léta je obzvlášť důležité věnovat tělu a pokožce dostatečnou péči, a to nejen při pobytu na sluníčku.

Pokud chcete mít zdravou a rozzářenou pleť s rovnoměrným zlatavým opálením, je po samotném slunění nezbytné věnovat dostatek času péči o tělo. Ochranu kůže před sluncem během dne je nejlepší doplnit kvalitními přípravky po opalování.

Jak si tedy naplno užít všechny pozitivní účinky pobytu na sluníčku? Vytvořte si letní beauty rutinu, která zklidní případné zarudnutí pokožky a obnoví její optimální hydrataci.

Sunset Body Routine

Philip Martin’s nabízí řadu přípravků po opalování, které pečující o pokožku po celodenním pobytu na slunci. Každá pokožka reaguje na slunce odlišně, a má proto odlišné potřeby a požadavky: vytvořte si svou vlastní letní beauty rutinu - Sunset Body Routine. 

Pojďme společně objevit přípravky po opalování, které pro nás vybral Philip Martin’s.

Letní péče o tělo: Tipy na přípravky po opalování

Saphron – přírodní sprchový gel po opalování 

Po celém dni na slunci potřebuje namáhaná pokožka hydrataci a výživu. Sprcha s jemným a osvěžujícím sprchovým gelem po opalování Saphron je ideální pro regeneraci pokožky a obnovení její přirozené vitality.

Královský šafrán v kombinaci se svěžími tóny grapefruitu propůjčuje sprchovému gelu Saphron rafinované a aromatické tóny. Tato jedinečná kombinace dodává pokožce dynamiku, probuzení a smyslnost.

Saphron vyniká také svou gelovou konzistencí a složením s biologicky odbouratelnými surovinami. Díky tomu je ideální volbou pro ty, kterým záleží na životním prostředí a mořském ekosystému.

Prohlédněte si

Buterò – čistící tělové máslo 

Pokud je pokožka po pobytu na slunci citlivá a zarudlá, je ideální očistit ji tělovým máslem Buterò. Díky svým obnovujícím a zklidňujícím účinkům zanechává pokožku čistou, pružnou a hebkou na dotek, aniž by na ní zůstal mastný film. 

Po očištění tělovým máslem Buterò je nutné kůži dodat potřebnou výživu nanesením speciálního produktu, jako je Maui osvěžující a zklidňující krémový gelOlive & Aloe omlazující olej nebo Cashmere vyživující tělový krém po opalování.

Letní péče o tělo: Tipy na přípravky po opalování
Letní péče o tělo: Tipy na přípravky po opalování

Maui – osvěžující a zklidňující krémový gel

Pokud vaše pokožka není obzvlášť problematická, Maui osvěžující a zklidňující gel jí po čištění nebo osvěžující sprše dodá hydrataci a dlouhotrvajícího pocit pohodlí.

Díky receptuře s přírodními organickými látkami, jako je aloe vera a esenciální mátový olej, gel Maui vaši pokožku osvěží, hydratuje a napomáhá zvyšovat její odolnost.

Prohlédněte si

Olive & Aloe – obnovující a hydratační olej

Olive & Aloe Oil je ideální pro citlivější kůži začervenalou od slunce. Díky výtažkům z olivového oleje a aloe vera se Olive & Aloe pyšní obnovujícími, zklidňujícími a vyživujícími vlastnostmi. Po očištění pokožky máslem Buterò aplikujte vrstvu oleje Olive & Aloe – docílíte tak více hydratované a vyživené pokožky.  

Prohlédněte si

Letní péče o tělo: Tipy na přípravky po opalování
Letní péče o tělo: Tipy na přípravky po opalování

Cashmere Cream – výživný krém po opalování 

Pokud je vaše kůže dehydratovaná a potřebuje intenzivní vyživení, aplikujte po čištění Casmere Cream. Tento výživný krém po opalování bohatý na vzácné oleje a másla pokožku obalí a zanechá ji jemnou a hebkou na dotek. Synergie vysoce přístupných stopových prvků revitalizuje a povzbuzuje pokožku, která se tak stává silnější a odolnější.

Už máte svou vlastní Sunset beauty rutinu?

Zpět do obchodu