Rituály krásy - jak na čistou pleť

Náš život se vrátil do svých zajetých kolejí. Je opět nejen hektický a rychlý, ale také stresující. I proto je na místě najít si čas, který budete věnovat jen sami sobě, ať už péčí o své tělo nebo celkově o sebe. Malé okamžiky, jednoduchá gesta, kosmetické a wellness rituály a rituály krásy se stávají nezbytné k tomu, abychom se cítili dobře. Je důležité se hýčkat, regenerovat pokožku obličeje – to jsou ty nejkrásnější šaty, které nosíme.

ČIŠTĚNÍ OBLIČEJE

Denní čištění obličeje je prvním krokem, jak začít s pravidelnými rituály krásy. Víte, však jaké je skutečné tajemství vždy svěží, zářivé a hebké pokožky? Je to čištění obličeje, které jde hlouběji a opakuje se alespoň jednou za týden.

 

NATURAL BEAUTY

Čištění obličeje je skutečným rituálem krásy, který by měl být naší pokožce věnován každý týden. Jemně a účinně čistí obličej do hloubky, odstraňuje nečistoty, make-up, smog a toxiny. Čistí, osvěžuje a zanechává pokožku jasnou, svěží a extrémně jemnou. Abyste si mohli pokožku očistit i doma se skvělými výsledky, je důležité vybrat si konkrétní produkty pro svůj typ pleti a používat je ve správném pořadí.

 

RITUÁL PŘIROZENÉ KRÁSY

Společnost Philip Martin's navrhuje svou Beauty Routine věnovanou blahu tváře, která má být vyrobena doma: Natural beauty. Ošetření, které se stane smyslovým zážitkem pro krásnou a dokonalou pokožku obličeje i bez make-upu.

Jaké kroky a speciální produkty jsou vhodné pro různé typy pokožky? Pojďme to společně zjistit.

KROK 1 - VYČIŠTĚNÍ PLETI

Prvním krokem Natural Beauty Routine je čištění obličeje, rozdělené do dvou fází. V první řadě je použití odličovací vody Cloud Remove a hedvábného čisticího mléka Cloud Cream, obojí vhodné pro všechny typy pleti, dokonce i pro tu nejcitlivější.

 

Cloud Remove

K odlíčení obličeje, očí a rtů použijte micelární odličovací vodu Cloud Remove, v jednom kroku bez oplachování. Tento výrobek má jemný, svěží a lehký účinek. Chcete-li použít Cloud Remove, nastříkejte přípravek přímo na kůži nebo na vatové tamponky a očistěte obličej krouživými pohyby. 

 

Cloud Cream

K vyčištění obličeje a obnovení zdravé a přirozené krásy pleti naneste Cloud Cream. Výrobek rozetřete na pokožku obličeje lehkou masáží a opláchněte teplou vodou. Tvář je nyní připravena přijmout další kroky Beauty Routine. Navíc s čistou a hydratovanou pokožkou následně nanesené produkty proniknou ještě hlouběji.

KROK 2 - TONIZACE PLETI

Pro znovuobnovení pokožky obličeje po čištění naneste Cloud Booster Tonic. Tento produkt není jednoduchým tonikem, ale skutečným zesilovačem blaha pokožky, který intenzivně hydratuje a dodává pokožce svěžest stimulací tvorby kolagenu. Nastříkejte přípravek přímo na obličej, krk a dekolt, následně nechte produkt vstřebat poklepáním prsty.

KROK 3 - EXFOLIACE PLETI

Pro jasnější pleť a sametovou, hebkou pokožku ošetřete obličej pomocí peelingu Face Scrub, produktu se zvláčňujícím účinkem s jemnou texturou s granulemi Mediterranean Olivových pecek. Face Scrub vyhlazuje pleť, podporuje obnovu buněk a nabízí hlubší čištění obličeje. Naneste malou dávku Face Scrub na obličej, krk a dekolt a jemnými krouživými pohyby vmasírujte, poté opláchněte vodou. Masáž prodlužte na místech s větším množstvím nečistot.

KROK 4 - DETOXIKACE PLETI

Čtvrtý krok rutiny Natural Beauty je věnován aplikaci kosmetické pleťové masky k vyvážení pokožky obličeje po exfoliaci. Maska navíc podporujte proniknutí funkčních látek a živin do pokožky. Víte, jaká je nejvhodnější maska pro váš obličej? Vždy záleží na konkrétních potřebách vaší pokožky. Pure mask je určena pro nečistou, mastnou a smíšenou pleť, Calming mask je specifická pro citlivou a podrážděnou pokožku.

 

Pure mask

Pure Mask je krémová maska na obličej, která má čisticí a uklidňující účinek. Aplikace masky je velmi jednoduchá. Stačí nanést správné množství masky na obličej, krk a dekolt a nechat 15 minut působit. V oblastech s větším množstvím nečistot rozetřete více masky. Po uplynutí doby působení navlhčete konečky prstů rukou, vmasírujte do obličeje, a poté opláchněte vodou.

 

Calming mask - již brzy v nabídce

Calming Mask je krémová pleťová maska s uklidňujícím účinkem, která zabraňuje projevům stárnutí a chrání pokožku před znečištěním. Naneste správné množství zklidňující masky na obličej, krk a dekolt a nechte působit 10 minut. Po uplynutí doby působení navlhčete konečky prstů rukou, vmasírujte do obličeje, a poté opláchněte vodou.

KROK 5 - HYDRATACE PLETI

Posledním krokem k dokonalému čištění obličeje je aplikace pleťového krému, nezbytného pro udržení správné hydratace a zdravé a krásné pokožky. InTheDay Cream je hydratační denní emulze vhodná pro všechny typy pleti, vynikající také pro tu nejcitlivější pokožku, se sklonem k zarudnutí. Naneste správné množství krému a vmasírujte do obličeje, na krk a dekolt, dokud se zcela nevstřebá.


Pokožka vašeho obličeje bude nyní vypadat jasnější a svěžejší, s čistou a ošetřenou pletí. Postupem času a pravidelným čištěním bude navíc jemnější a pružnější. Věnujte pár minut denně každodennímu čištění a hydrataci pokožky, od první péče ráno až po poslední pohlazení večer. Jen tak zajistíte, že výsledek z čištění pokožky bude dlouhodobý.

Zpět do obchodu