Od 17.6. do 28.6.2024 zavřeno z důvodu dovolené. Veškeré objednávky budou odeslány 1.7.2024

Cesta smyslů Alba Tramonto - přírodní parfémy pro ženy i pro muže

Philip Martin's představuje novou řadu přírodních parfémů Alba Tramonto – sedm vůní s výraznými tóny pro současného muže a ženu. Každý z parfémů je zahalen do silných, živých odstínů, které vyjadřují jeho vlastní charakteristickou esenci.

Parfémy umístěné vedle sebe svými barvami připomínají čistotu oblohy ve chvíli, kdy jsou její barevné odstíny nejintenzivnější: před východem a západem slunce. Od zemitých barev parfému In Oud přecházíme k intenzivnějším odstínům Matita, které připomínají grafit a žhnoucí tvrdý kámen. TY má energické a zářivé barvy jiskry a ohně a smyslný parfém In Amber vás obejme teplem slunce. Přes mlžný opar pronikají neústupně sluneční paprsky v parfému Fumè, aby s vůní Marty zmizely směrem k oblakům růžových, měkčích, jemnějších a ženských tónů. A nakonec nás Opaco s elegancí a sofistikovaností přivádí k modré barvě nejjasnějšího a nejčistšího nebe.

Řada Alba Tramonto je skutečnou cestou smyslů a barev, ze země do nekonečna. Nechte se okouzlit tóny, které charakterizují každou vůni:

Cesta smyslů Alba Tramonto - přírodní parfémy pro ženy i pro muže

In Oud

Tento přírodní parfém pro muže i pro ženy s rafinovanými dřevitými, kořeněnými a jantarovými tóny je inspirovaný smyslnou a tajemnou tradicí Blízkého východu. Hypnotická, hřejivá a intenzivní vůně se štiplavým nádechem, která vezme vaši mysl na cestu do vzdáleného východního paláce, mísí duhové barvy s opojnými vůněmi a odhaluje duši cestovatele. Smyslová cesta sleduje tóny nejvoňavějšího koření a citrusové nuance pomeranče – čichový akord, který dodává parfému dynamiku a lehký dotek svěžesti. V dřevitých a jantarových tónech pryskyřice a cedrového dřeva, umocněných sladkostí a jemností růže, nachází unisex parfém In Oud svou sílu a osobnost a stává se nezapomenutelným.

Chci vědět víc

Matita

Intenzivní, houževnatý a kontrastní unisex parfém je vhodný pro ty, kteří hledají inovace, chtějí plně vyjádřit svou osobnost a kreativitu a zanechat stopu. Naléhavé tóny bergamotu a náznaky fougère činí vůni drsnou jen na začátku, poté se vytrácejí do uklidňujících stop vanilky, která vůni dodává živou sladkost. Jemné pryskyřičné, pižmové a dřevité tóny santalového a cedrového dřeva jsou zahaleny do kovových nuancí a kombinovány s teplejšími jantarovými a kořenitými tóny.

Chci vědět víc

Cesta smyslů Alba Tramonto - přírodní parfémy pro ženy i pro muže
Cesta smyslů Alba Tramonto - přírodní parfémy pro ženy i pro muže

TY

Přírodní parfém s rafinovanými esencemi, pocta současné mužské a ženské postavě, která chce vyniknout, plně vyjádřit svou osobnost a dosáhnout svých cílů. Vůně rozvíjí své živé, orientální a kořenité tóny, zatímco ji nosíte – jako celodenní milostný vztah. Sladká, obklopující a smyslná vůně s nuancemi kůže, které parfému dodávají sílu a charakter a zároveň jsou zjemněné teplými tóny šafránu. Základní tóny ambry a vanilky se snoubí s dřevitějšími a pryskyřičnými tóny santalového dřeva a oudu a dodávají základu sofistikovanost.

Chci vědět víc

In Amber

Roll-on přírodní parfém In Amber představuje nový rituál, jak si užít parfém a jeho unisex vůni. Koncentrát vytříbených, přírodních a čistých esencí okouzlí a zcela zahalí vaše smysly kořenitými a jantarovými tóny. Smyslné, jemné a intenzivní objetí lze kdykoli během dne obnovit drobným gestem. Teplé, vanilkové a krémové nuance, které dávají vůni kulatost, se setkávají s dřevitějšími tóny cedru a dominantním otiskem jantaru, který dodává vůni energii.

Chci vědět víc

Cesta smyslů Alba Tramonto - přírodní parfémy pro ženy i pro muže
Cesta smyslů Alba Tramonto - přírodní parfémy pro ženy i pro muže

Fumè

Plný a elegantní parfém pro muže se suchými, kořenitými a aromatickými tóny. Velmi intenzivní a houževnatý parfém, který uvolňuje mysl a odvádí ji daleko – napříč zeměmi, kulturami i časem. Jeho vůně vyzývá k meditaci a upřímnému naslouchání svému nitru, vytváří čichovou harmonii mezi tělem a esencemi duše. Sladší, energičtější tóny, které se otevírají velké osobnosti, jsou spojeny s temnějšími tóny srdce ve stínu lesního podrostu: teplé pižmo, kořeněná dřeva a kouřové dřevité nuance, jako je dubový mech, cedrové dřevo a kůže, zvýrazňují tajemný a duchovní charakter Fumè.

Chci vědět víc

Marty

Vůně inspirovaná přirozenou, elegantní a rebelskou ženskostí. Teplá a obklopující vůně charakterizovaná květinovými tóny kosatce s aromatickými, lehce kořenitými a štiplavými aspekty. Pomalý tanec plný kontrastů, kde se střetává síla a jemnost, euforie a stud, nevinnost a zkušenost, romantika a smyslnost. Sladké a dřevité tóny vanilky a pačuli v srdci vůně vytvářejí harmonii se stimulujícími základními tóny, kterými jsou kadidlo, ambra a bílé pižmo.

Chci vědět víc

Cesta smyslů Alba Tramonto - přírodní parfémy pro ženy i pro muže
Cesta smyslů Alba Tramonto - přírodní parfémy pro ženy i pro muže

Opaco

Elegantní a rafinovaný přírodní parfém pro ženy i pro muže s neobvyklými květinovými a jantarovými tóny obohacený o lehce dřevitý podtón. Jemná a sametová vůně se jemně usadí na pokožce a rozvíjí romantické a sladké tóny jako pohlazení přirozenosti, hýčkání pohody. Květinové srdeční tóny kosatce s nuancemi medu dodávají voňavé kompozici požadovanou hloubku a kouzlo, jako květina, když kvete a dosahuje své dechberoucí krásy. Harmonie mezi základními tóny s jejich ambrovými dřevitými tóny a pižmovým aroma dodává vůni kulatost.

Chci vědět víc

Která vůně z nové řady plně vyjadřuje vaši osobnost a duši?

Zpět do obchodu