Účinná péče proti padání vlasů - Hair Loss Routine

S příchodem podzimu často přichází i různé novinky a odhodlání k pozitivním změnám. Po návratu do města se naše zvyky mění a náš životní rytmus je intenzivnější, čímž mohou naše vlasy trpět. Kombinace letního vystavování slunci a soli s nástupem hektičtějšího podzimu je může oslabit a způsobit nadměrné vypadávání vlasů. Na podzim je pro zdravé, husté a lesklé vlasy důležitá vhodná péče pomocí speciálních vlasových přípravků, které vlasy posílí a podpoří jejich obnovu a růst.

Jak tedy zabránit vypadávání vlasů? Philip Martin's vyvinul domácí rutinu proti vypadávání vlasů Hair Loss Routine – ideální vlasovou péči pro náročné období změn a zvýšeného stresu.

Co pomáhá na vypadávání vlasů?

Změna ročního období a příchod podzimu je ideální čas na to začít pečovat o zdraví svých vlasů a pokožky hlavy. Správnou péčí zmírníme sezónní nadměrné vypadávání vlasů a zároveň podpoříme jejich růst. A co tedy pomáhá na vypadávání vlasů? Philip Martin's doporučuje efektivní a jednoduchou rutinu proti padání vlasů, kterou můžete provádět v pohodlí domova. Pojďme se společně podívat na jednotlivé kroky Autumn Hair Care Routine.

Krok 1: Detoxikace

První krok kúry proti padání vlasů spočívá v navrácení rovnováhy pokožce a její detoxikaci pomocí produktu Aloe Pure Gel. Díky svému složení a detoxikačním účinkům dodá tento gelový přípravek vlasové pokožce pocit čistoty, hloubkové hydratace, svěžesti a stimuluje její okysličení. 

Aplikujte přiměřené množství gelu Aloe Pure na suché vlasy před nanesením šamponu proti padání vlasů a vmasírujte do vlasové pokožky, abyste ji okysličili a aktivovali mikrocirkulaci. Nechejte produkt působit 5 až 15 minut a poté důkladně opláchněte vlažnou vodou. 

Prohlédněte si

Hair Loss Routine: Účinná péče proti padání vlasů
Hair Loss Routine: Účinná péče proti padání vlasů

Krok 2: Čištění

Po detoxikaci přichází na řadu čištění pokožky a vlasů konopným šamponem proti padání vlasů Canapa Wash. Díky aktivním složkám a restrukturačním, regenerujícím a stimlulujícím účinkům je Canapa Wash ideální k obnovení přírodní krásy a vitality vlasů. 

Aplikujte malé množství šamponu Canapa Wash do dlaní a promněte. Naneste šampon na vlhkou vlasovou pokožku pomocí konečků prstů a jemně ji masírujte krouživými pohyby, abyste aktivovali cirkulaci. Důkladně opláchněte a v případě potřeby opakujte.

Prohlédněte si

Krok 3: Restrukturalizace

Třetím krokem této podzimní kúry je aplikace vlasové masky Canapa Rinse. Díky složení bohatému na aktivní přírodní složky a posilujícím a stimulujícím účinkům tato maska vlasovou pokožku vyživí a vlasům dodá krásný lesk. 

Po vymytí šamponu a osušení vlasů ručníkem aplikujte do délek malé množství masky Canapa Rinse. Nechte přípravek působit několik minut a poté důkladně opláchněte.

Prohlédněte si

Hair Loss Routine: Účinná péče proti padání vlasů
Hair Loss Routine: Účinná péče proti padání vlasů

Krok 4: Výživa

Pro efektivní zakončení kúry proti padání vlasů je nezbytné aplikovat sprej Scalp Nutriment, který vyživuje a posiluje oslabené vlasy, stimuluje krevní oběh a podporuje růst vlasů. 

Před nebo po stylingu vlasů aplikujte sprej Scalp Nutriment na vlasovou pokožku ze vzdálenosti asi 15 cm. Konečky prstů jemně masírujte vlasovou pokožku, dokud se produkt dokonale nevstřebá. Sprej Scalp Nutriment není potřeba oplachovat. Případného lehkého zarudnutí kůže se nemusíte obávat – znamená to, že je pokožka okysličená, prokrvená a stimulovaná mikrocirkulací. 

Prohlédněte si

Pro maximální účinnost kúry proti padání vlasů Hair Loss Treatment je důležité být konzistentní. Philip Martin's doporučuje provádět tuto péči proti padání vlasů alespoň dvakrát týdně po dobu tří měsíců. Pokud dáváte přednost personalizované profesionální péči, kontaktujte svůj místní partnerský salon Philip Martin's Concept Store Ercolani. Domácí vlasová péče pak doplní a zesílí účinky profesionální péče ze salonu.

Už jste začali se svou podzimní vlasovou rutinou pro zdravé, husté a lesklé vlasy? Zjistěte více o účincích jednotlivých produktů a zaměřte se na přípravky na padání vlasů

Zpět do obchodu