Jak docílit hnědého opálení krok za krokem

Mnoho z nás hledá neustále způsob, jak se snadno a rychle opálit. Bohužel se ale i mnoho z nás stále domnívá, že bez použití opalovacího krému maximalizujeme opalovací efekt. Očekáváme, že budeme mít krásný zlatavý tón již po jednom dni pobytu na slunci bez použití jakékoli ochrany.

Přestože je slunce pro zdraví těla obecně životně důležité, pokožka potřebuje nepřetržitou ochranu. UVA a UVB paprsky mohou ve skutečnosti způsobit její trvalé poškození. Proto je nezbytné se na opalování připravit a chránit se blahodárnou výživou pleti. Philip Martin's nám pomáhá bezpečně dosáhnout žádaného opálení díky jednoduché kosmetické rutině, která připravuje a chrání pokožku.

Jak na zdravé opálení?

Chystáte se na dovolenou u moře, na horách, u jezera nebo jen tak na terase či u bazénu? Je nezbytné stimulovat tvorbu melaninu a připravit pokožku na slunění. K tomu vám skvěle poslouží aktivátor opálení neboli osvěžující opalovací voda a následné ochranné krémy, emulze, oleje, opalovací máslo či ochranný gel.

Jak chránit pokožku při pobytu na slunci

Půl hodiny před sluněním je nezbytné nanést na obličej přípravek s vysokou ochranou. Zároveň tělo potřebuje ochranu vhodnou k našemu odstínu pokožky, přičemž je potřeba zohlednit barvu pleti i stupeň opálení, kterého jsme dříve dosáhli. Při pobytu na slunci, zejména po osvěžení koupelí nebo sprchou, je nutné aplikaci opakovat, aby byla zajištěna úplná ochrana před sluncem.

Philip Martin's nabízí různé stupně ochrany před sluncem a zároveň poskytuje možnost vybrat si oblíbenou texturu produktu:

Ochrana vlasů před sluncem

Ochraně vlasů před sluncem se často přikládá nedostatečný význam. Vlasy je však potřeba před solí a sluncem chránit a zajistit tak jejich hydrataci, hebkost a snadné rozčesávání. Jak to můžeme udělat? Philip Martin's navrhuje gel Kauai , který vytváří skutečnou bariéru a chrání před sluncem, solí a chlórem

Jaký je nejlepší krém po opalování?

Po slunění je opravdu nutné obnovit hydrataci pokožky. Výživa také slouží k prodloužení doby opálení, a tím k udržení krásné barvy pleti. Krém After Sun poskytuje úlevu a znovu vyrovnává pH pokožky.

Zpět do obchodu