Jak docílit hnědého opálení krok za krokem

Mnoho z nás hledá neustále způsob, jak se snadno a rychle opálit. Bohužel se ale i mnoho z nás stále domnívá, že bez použití opalovacího krému maximalizujeme opalovací efekt; očekáváme, že budeme mít krásný zlatavý tón již po jednom dni pobytu na slunci bez použití jakékoli ochrany.

Přestože je slunce pro zdraví těla obecně životně důležité, pokožka potřebuje nepřetržitou ochranu. UVA a UVB paprsky mohou ve skutečnosti způsobit její trvalé poškození. Proto je nezbytné se na opalování připravit a chránit se blahodárnou výživou pleti. Philip Martin's nám pomáhá bezpečně dosáhnout žádaného opálení díky jednoduché kosmetické rutině, která připravuje a chrání pokožku.

Jak na zdravé opálení?

Týden před dovolenou u moře, na horách, u jezera nebo jen tak na terase či u bazénu je nezbytné stimulovat tvorbu melaninu a připravit pokožku na slunění. K tomu vám skvěle poslouží aktivátor opálení.

Jak docílit hnědého opálení krok za krokem

SUN+TAN Activator krém na podporu opálení

Krémový aktivátor opálení na obličej a tělo stimuluje produkci melaninu a připravuje pokožku na sluneční záření. Hydratační a regenerační aktivní složky umožňují rychlejší, jednotnější a dlouhotrvající opálení. Organický Jalugoji komplex zajišťuje, aby pokožka zůstala mladá, hydratovaná a elastická, zatímco tyrosin stimuluje proces opalování a squalen díky svým zklidňujícím vlastnostem pomáhá udržovat hydratovanou povrchovou vrstvu epidermis.

Použití: Nanášejte produkt denně na obličej a tělo až do úplného vstřebání – skvěle tak připravíte pokožku na vystavení slunci. 

Prohlédněte si

Jak chránit pokožku při pobytu na slunci

Půl hodiny před sluněním je nezbytné nanést na obličej přípravek s vysokou ochranou. Zároveň tělo potřebuje ochranu vhodnou k našemu odstínu pleti, přičemž je potřeba zohlednit barvu pleti i stupeň opálení, kterého jsme dříve dosáhli. Při pobytu na slunci, zejména po osvěžení koupelí nebo sprchou, je nutné aplikaci opakovat, aby byla zajištěna úplná ochrana před sluncem.

Philip Martin's nabízí různé stupně ochrany před sluncem a zároveň poskytuje možnost vybrat si oblíbenou texturu produktu:

SUN TAN SPF 50 opalovací krém pro děti a pro miminka

Vysoce ochranná sluneční emulze se SPF 50 zaručuje účinnou obranu před poškozením souvisejícím s UVA a UVB paprsky. Zachovává integritu pokožky a je optimální pro ochranu před poškozením způsobeným fotooxidací. 

Emulze ve spreji je ideální pro všechny typy pleti, zejména pro světlou a citlivou pleť, poskytuje vysokou ochranu při slunění. Snadno se aplikuje, doporučuje se v nejteplejších hodinách nebo v situacích, kdy dochází k fenoménu vysoké odrazivosti (vysoké hory, loď...).

Prohlédněte si

Jak docílit hnědého opálení krok za krokem
Jak docílit hnědého opálení krok za krokem

SUN TAN MINERAL SPF 30 přírodní opalovací krém s minerály

Inovativní sluneční emulze bez chemických filtrů využívá k ochraně přírodní minerály. Účinná ochrana obličeje a těla, která je ideální i pro tu nejjemnější pokožku. Fyzikální minerální SPF filtr zaručuje ochranu pokožky před poškozením způsobeným slunečním zářením, zatímco aktivní složky v něm obsažené zachovávají správnou hydrataci a přirozenou obranyschopnost proti oxidačnímu stresu. Tento minerální SPF krém je určený pro jemnou a citlivou pokožku.

Prohlédněte si

SUN TAN BUTTER SPF 15 máslo na opalování

Opalovací máslo podporuje rychlejší a intenzivnější opálení, zanechává pokožku hydratovanou a příjemně jemnou. Chrání pokožku před UVA a UVB paprsky díky vysokospektrálním stínicím filtrům. Je ideální pro pleť, která miluje silné hydratační a zvlhčující účinky.

Prohlédněte si

Jak docílit hnědého opálení krok za krokem
Jak docílit hnědého opálení krok za krokem

SUNSHINE SPF 15 přírodní olej na opalování ve spreji

Sluneční olej ve spreji se střední ochranou na obličej a tělo je ideální pro všechny typy pleti. Hydratuje a chrání pokožku rychlou stimulací zlatavého a intenzivního opálení. Zanechává pokožku hloubkově hydratovanou a elastickou.

Prohlédněte si

Ochrana vlasů před sluncem

Ochraně vlasů před sluncem se často přikládá nedostatečný význam. Vlasy je však potřeba před solí a sluncem chránit a zajistit tak jejich hydrataci, hebkost a snadné rozčesávání. Jak to můžeme udělat? Philip Martin's navrhuje sprej Morning Sun, který vyživí vlasy a poradí si s následky slunění a slané vody. Organické složky obsažené v Morning Sun, včetně jojobového a avokádového oleje, zaručují vlasům vysokou úroveň ochrany i krásy.

MORNING SUN sprej na vlasy proti slunci

Olejový sprej je ideální pro všechny typy vlasů. Směs hydratačních a vyživujících olejů vytváří bariéru, která chrání vlasy před vysušením způsobeným sluněním a před solí a chlórem, zachovává jejich hebkost, jas a barvu.

Prohlédněte si

Jak docílit hnědého opálení krok za krokem

Jaký je nejlepší krém po opalování?

Po slunění je opravdu nutné obnovit hydrataci pokožky. Výživa také slouží k prodloužení doby opálení, a tím k udržení krásné barvy pleti. Krém After Sun poskytuje úlevu a znovu vyrovnává pH pokožky.

Jak docílit hnědého opálení krok za krokem

AFTER SUN hydratační krém po opalování

Rychle se vstřebávající krém na obličej a tělo pečuje o pokožku po opalování. Umožňuje hlubokou a dlouhotrvající hydrataci, zklidňuje a zanechává pokožku jemnou a sametovou.

Prohlédněte si

Zpět do obchodu