VITAMIN F - vitamín kůže

Vitamin F, vitamin kůže

Význam vitamínů v pokožce nyní potvrzují mnohé klinické studie. Každý vitamin má svůj vlastní specifický cíl v péči o zdraví těla: vitamin F dodává pokožce rovnováhu tím, že poskytuje hydrataci a výživu. Ovlivňuje naši energii, stav vlasů, kůže, nehtů.

Stejně jako u všech vitamínů je třeba i vitamín F užívat prostřednictvím stravy, doplňky nebo výrobky, které jej obsahují. Obsah vitamínu F je také součástí všech rostlinných olejů, ryb, sušeném ovoci, semínkách, sóji, řasách, avokádu a zelenině se zelenými listy. Také je užíván společností Philip Martin's k zajištění vyhlazení pokožky.

Složení vitaminu F

Vitamin F, nazývaný také Omega 3, je směs esenciálních mastných kyselin: Omega 3 (kyselina alfa-linolová), Omega 6 (kyselina linolová) a kyselina arachidonová. Jelikož je vitaminem rozpustným v tucích, nevyrábí se v těle, ale musí být zaveden prostřednictvím stravy.

Výhody vitaminu F

Vitamin F, nazývaný také vitamin kůže, podporuje její integritu. Jeho aplikace na pokožku ve skutečnosti zlepšuje strukturu stratum corneum, její hydrataci a pružnost. Vitamín F je pro život nezbytný. Tělo si ho neumí samo vytvořit, organismu musí být proto dodáván potravou nebo prostřednictvím přírodní kosmetiky.

VITAMIN F vitamín kůže
VITAMIN F vitamín kůže

Výrobky přírodní kosmetiky Philip Martin's s vitaminem F

Laboratoře společnosti Philip Martin's každý den pracují na výzkumu těch nejlepších ingrediencí. Spojením zelené chemie s organickými přísadami Philip Martin's uvolňuje sílu přírody.

Produkty bio kosmetiky, které obsahují vitamin F, jsou:

Maska Vitamin
Obličejová maska

Návrat živosti a měkkosti v obličeji. Celulózová maska je ošetření pokožky: přispění vitamínů A, H, C, E a F a argininu, zvlhčujících a vyživujících složek, dodávají tváři vzhled plný rovnováhy.

Prohlédnout si

 

Maska Anti-Age
Obličejová maska

Vyhlazující akce v relaxační chvíli. Jednorázová celulózová maska uvolňuje synergii aktivních tenzorů, peptidů a kmenových buněk Arganu v jedné póze. Ingredience pomáhají redukovat expresivní linie a dodávají pevnou pokožku a zářící tvář.

Prohlédnout si

SAINT MARTIN OIL suchý masážní olej na tělo s monoi a vitaminem A, E, F

Ideální suchý olej pro snadnou aplikaci a přenos funkčních přírodních látek na pokožku těla. Obsahuje monoi olej bohatý na vitamín E, olivový olej, jojobový olej, bambucké máslo, zelený čaj bohatý na vitamíny A, E, F. Olej je suchý a díky přítomnosti kyseliny glycerové má výjimečnou hladkost s nízkou mastností, díky nimž je pokožka pružná, omlazená a regenerovaná. Odstraňuje únavu a stres.

Zvláštní a obklopující vůně připomíná exotickou atmosféru.

Prohlédnout si

VITAMIN F vitamín kůže
VITAMIN F vitamín kůže

MURUMURU BURRO zvláčňující bambucké masážní máslo na vlasy i tělo

Inovativní, výživné, zvláčňující bambucké máslo na důkladnou regeneraci vlasů i pokožky těla s obsahem vitaminu A , F, E a olejových přísad pro suché nebo chemicky poškozené vlasy a všechny druhy pokožky těla.

Prohlédnout si

REMEDY CREAM omlazující krém proti vráskám

Pleťový krém proti prvním vráskám je bohatý na specifické vyživující aktivní složky pro hloubkovou hydrataci a pevnost pokožky. Chrání pokožku obličeje, udržuje ji elastickou a uvolněnou, zpomaluje výskyt prvních známek stárnutí.

Omlazující pleťový krém Remedy Cream je určen pro mdlou a našedivělou pleť, která má nedostatečnou elasticitu pokožky a jeví první známky stárnutí.

Prohlédnout si

VITAMIN F vitamín kůže
VITAMIN F vitamín kůže

MAPLE BODY LOTION hydratační tělový krém

Tělový krém pro každodenní hydrataci pokožky. Hydratační krém na tělo je obohacený o olejové výtažky, které zanechávají pokožku hebkou, hedvábnou a hladkou s jemnou javorovou vůní s obsahem bambuckého másla, který pokožce dává vitamín A, E, F a výživu

Prohlédnout si

INTHENIGHT CREAM noční krém s kyselinou hyaluronovou

Ideální výživný noční krém pro každodenní aplikaci a účinný lék na noc. Pomáhá vyživit, zpevnit a hydratovat pleť. Vhodný pro normální, smíšenou a matnou pleť. Bohatý na biologické extrakty, hydratační komplexy a peptidy. Hydratační noční krém je extrémně jemný, měkký a snadno vstřebatelný. Zanechává pokožku hedvábnou, příjemně svěží a dobře hydratovanou.

Pomáhá zlepšit syntézu kolagenu v pokožce, oxidaci pokožky, zarudnutí a křehkost kapilár, dodává pokožce obličeje hydrataci, mladistvost a zdravou, zářivou pleť. Kyselina hyaluronová s nízkou molekulární vlastností dává pleti elasticitu a vyplňuje jemné vrásky.

InTheNight je noční krém vhodný pro ženskou i mužskou pokožku.

Prohlédnout si

VITAMIN F vitamín kůže
Zpět do obchodu