VITAMIN F - vitamín kůže

Vitamin F, vitamin kůže

Význam vitamínů v pokožce nyní potvrzují mnohé klinické studie. Každý vitamin má svůj vlastní specifický cíl v péči o zdraví těla: vitamin F dodává pokožce rovnováhu tím, že poskytuje hydrataci a výživu. Ovlivňuje naši energii, stav vlasů, kůže, nehtů.

Stejně jako u všech vitamínů je třeba i vitamín F užívat prostřednictvím stravy, doplňky nebo výrobky, které jej obsahují. Obsah vitamínu F je také součástí všech rostlinných olejů, ryb, sušeném ovoci, semínkách, sóji, řasách, avokádu a zelenině se zelenými listy. Také je užíván společností Philip Martin's k zajištění vyhlazení pokožky.

Složení vitaminu F

Vitamin F, nazývaný také Omega 3, je směs esenciálních mastných kyselin: Omega 3 (kyselina alfa-linolová), Omega 6 (kyselina linolová) a kyselina arachidonová. Jelikož je vitaminem rozpustným v tucích, nevyrábí se v těle, ale musí být zaveden prostřednictvím stravy.

Výhody vitaminu F

Vitamin F, nazývaný také vitamin kůže, podporuje její integritu. Jeho aplikace na pokožku ve skutečnosti zlepšuje strukturu stratum corneum, její hydrataci a pružnost. Vitamín F je pro život nezbytný. Tělo si ho neumí samo vytvořit, organismu musí být proto dodáván potravou nebo prostřednictvím přírodní kosmetiky.

VITAMIN F vitamín kůže

Výrobky přírodní kosmetiky Philip Martin's s vitaminem F

Produkty italské kosmetiky, které obsahují vitamin F:

Maska Vitamin
Obličejová maska

Návrat živosti a měkkosti v obličeji dodá celulózová maska. MASKA VITAMIN je ošetření pokožky: 

- přispění vitamínů A, H, C, E a F a argininu

- zvlhčujících a vyživujících složek, 

- dodá tváři vzhled plný rovnováhy, výživy a hladkosti.

 

Maska Anti-Age
Obličejová maska

Vyhlazující akce v relaxační chvíli. Jednorázová celulózová maska MASKA ANTI-AGE uvolňuje synergii aktivních tenzorů, peptidů a kmenových buněk Arganu v jednom kroku.

 Ingredience pomáhají redukovat expresivní linie a dodávají pevnou pokožku a zářící tvář.

 

SAINT MARTIN OIL suchý masážní olej na tělo s monoi a vitaminem A, E, F

Ideální suchý olej pro snadnou aplikaci a přenos funkčních přírodních látek na pokožku těla. SAINT MARTIN OIL obsahuje monoi olej bohatý na vitamín E, olivový olej, jojobový olej, bambucké máslo, zelený čaj bohatý na vitamíny A, E, F. Olej je suchý a díky přítomnosti kyseliny glycerové má výjimečnou hladkost s nízkou mastností, díky nimž je pokožka pružná, omlazená a regenerovaná. Odstraňuje únavu a stres.

 

MURUMURU BURRO zvláčňující bambucké masážní máslo na vlasy i tělo

MURUMURU BURRO je inovativní, výživné, zvláčňující bambucké máslo na důkladnou regeneraci vlasů i pokožky těla s obsahem vitaminu A , F, E a olejových přísad pro suché nebo chemicky poškozené vlasy a všechny druhy pokožky těla.

 

RE-MERSIVE LUXURY CREAM rekonstrukční maska na vlasy

Výživná regenerační maska na poškozené vlasy barvením a melírováním.

Ideální, hluboce regenerační vlasová maska na poškozené vlasy zanechává vlasy snadno rozčesatelné, měkké a lesklé. Díky vysoké koncentraci hydratačních a vyživujících účinných látek nejen regeneruje poškozené vlasy, ale také podporuje hydrataci suché vlasové pokožky.

Pro extra regenerační kůru doporučujeme použít i sérum Re-mersive Booster.

 

MAPLE BODY LOTION hydratační tělový krém

Tělový krém pro každodenní hydrataci pokožky. Hydratační krém na tělo je obohacený o olejové výtažky, které zanechávají pokožku hebkou, hedvábnou a hladkou s jemnou javorovou vůní s obsahem bambuckého másla, který pokožce dává vitamín A, E, F a výživu.

 

ONE-H noční krém s kyselinou hyaluronovou

Výživný a hydratační krém pro každodenní aplikaci. Pomáhá vyživit, zpevnit a hydratovat pleť. Vhodný pro suchou, normální a smíšenou pleť. Bohatý na biologické extrakty, hydratační komplexy a peptidy. Hydratační krém ONE-H je extrémně jemný, měkký a snadno vstřebatelný.

Pomáhá zlepšit syntézu kolagenu v pokožce, oxidaci pokožky, zarudnutí a křehkost kapilár, dodává pokožce obličeje hydrataci, mladistvost a zdravou, zářivou pleť. Kyselina hyaluronová s nízkou molekulární vlastností dává pleti elasticitu a vyplňuje jemné vrásky.

ONE-H je hydratační krém vhodný pro ženy i muže.

Zpět do obchodu