Jak zabránit vypadávání vlasů

Vypadávání vlasů je fyziologický a přirozený jev, ale může být i patologický. Průměrně člověku za den vypadne 50 až 120 vlasů, většinou si toho všimnete pouze při česání, mytí vlasů a následném sušení. Tato fyziologická ztráta je dána životností každého vlasu, která je podle průzkumů tři roky.

Jedna z příčin, která vede k vypadávání vlasů je sezónní změna počasí. Například v létě proces vypadávání urychlují slunce, vítr, sůl a chlór, jelikož mají negativní dopad na vlasy.

Jak vypadávání vlasů zabránit? Laboratoře Philip Martin’s otestovaly velice účinné ošetření pro ty, kteří se s fyziologickou ztrátou vlasů potýkají.

Pokud vám však vlasy vypadávají v nadměrném množství, určitě se poraďte s lékařem, abyste zjistili příčinu.

Profesionální ošetření při padání vlasů

Profesionální italská kosmetika Philip Martin’s vám pomůže najít řešení, jak vypadávání vlasů předejít. 

Scalp Nutriment Professional Fluid je výživná kúra, která redukuje dočasné vypadávání vlasů v období stresu a během sezónních změn počasí.

Účinnost ošetření je dána kombinací aktivních látek (výtažek z kopřivy, jablečné kmenové buňky a panthenol), které stimulují růst nových vlasů, vyživují vlasové folikuly a posilují je.

Jak zabránit vypadávání vlasů
Jak zabránit vypadávání vlasů

Domácí ošetření na padání vlasů

Společnost Philip Martin’s vytvořila ošetření, které zabraňuje vypadávání vlasů hloubkovou výživou pokožky hlavy. Kúra obsahuje čtyři produkty, které se používají při domácím ošetření a pomohou obnovit růst vlasů a zabrání dalšímu vypadávání.

1. Detoxikace vlasové pokožky s Aloe Pure Gel

Stahující síla Aloe Pure Gel zbavuje pokožku hlavy přebytečného mazu a nečistot. Před mytím vlasů naneste produkt na pokožku hlavy, pár sekund masírujte a nechte působit nanejvýš 10 minut. Poté opláchněte dostatečným množstvím teplé vody.

Jak zabránit vypadávání vlasů
Jak zabránit vypadávání vlasů

2. Mytí vlasů s Canapa Wash

Šampon Canapa Wash  aromaterapeutický konopný šampón zmenšuje ztrátu vlasů tím, že zabraňuje působení DHT (hormon, který je v mnoha případech hlavní příčinou ztráty vlasů), hydratuje, ochraňuje a posiluje vlasy. Šampon rozetřete v rukou a rovnoměrně vmasírujte do pokožky hlavy. Následně vlasy pořádně propláchněte teplou vodou. Tento proces opakujte dvakrát.

3. Hydratace vlasů s Canapa Rinse

Canapa Rinse navrací vlasům lesk, regeneraci a sílu díky antioxidačním účinkům prolinu a lesknoucímu efektu ceramidů. Po umytí vlasů šamponem, si je lehce osušte a naneste malé množství produktu na ruce. Rozetřete ho mezi dlaněmi a naneste na vlhké vlasy, pročešte ať vlasy jsou hladké a nechte působit až 5 minut. Poté opět opláchněte důkladně teplou vodou.

Jak zabránit vypadávání vlasů
Jak zabránit vypadávání vlasů

4. Výživa a posílení vlasů sprejem Scalp Nutriment

Vlasový posilovač na obnovu růstu vlasů Scalp Nutriment Sprej obsahuje kombinaci aktivních látek, navržených tak, aby zabraňovaly dalšímu vypadávání vlasů a posilovaly vlasovou cibulku. Přípravek používejte denně nastříkáním přímo na pokožku hlavy. 

Navštivte kategorii Padání vlasů a podpora růstu vlasů v Diagnostice vlasů.

Prozkoumat

Zpět do obchodu